Nízky pulz

29. sep 2024

Dobrý deň chcem sa opýtať či mozem mať nízky pulz z kojenia normálne cítim sa zle niekedy mávam nízky tlak ale teraz tlak mám ok iba pulz mám nízky

16zolik16
29. sep 2024

Koľko máš pluz ?

autor
29. sep 2024

@16zolik16 60 až nohy niekedy sa mi triasnu

autor
29. sep 2024

Neviem či mám ísť na pohotovosť alebo si volať sanitku je mi už do plaču 😭

mamina7070
29. sep 2024

to mas uplne normalny pulz v ziadnom pripade nezneuzivaj sanitku a objednaj sa psychiatrovi

vanilkavan
29. sep 2024

To nie je nízky pulz, aj 50/min je ešte OK

vanilkavan
29. sep 2024

Daj si magnézium, si pravdepodobne unavená až vyčerpaná možno treba aj nejaké vitamíny doplniť. Pri kojení možno skontrolovať železo, či nie si anemická. Inak len oddych na načerpanie energie.

oriesocek
29. sep 2024

Nemas nizky pulz, je ok... Navas inokedy okolo 80-90, ze sa ti zda nizky?

lubossi
29. sep 2024

tak zalezi. ak ma 60 v stoji tak to nie je nic moc. ak pri sedeni, tolko mam aj ja. lezanie 50

autor
29. sep 2024

Viem že 60je normál ale prečo mi to tak býva tie dni som mala tlak nízky a tiež hlava sa mi točil a dneska pulz a tiež tak mi bolo možno áno som unavená vyčerpaná a beriem aj maltofer a vitamíny žiadne

lubossi
29. sep 2024

nemas sportove hodinky co by ti zmerali kvalitu spanku? mozno len melies z posledneho a nervovy system potrebuje relax

zafir01
29. sep 2024

To je fajn pulz ..sedím v práci ,jem večeru a mám 66 teraz .niekedy 60 . V spánku mi klesne na 40-42 v priemere za celú noc .
Možno si len vyčerpaná . Zvys príjem tekutín určite ,resp čistej vody .a keď tak chvíľku ľahni a vyloz nohy vyššie než máš hlavu

lubossi
29. sep 2024

@zafir01 ten spankovy max proklete nizko. behas maraton? 🙂

zafir01
29. sep 2024

@lubossi polmaratóny a horské traily .ale po štvrtom pôrode som prestala .už 3 roky len taký rodinno aktívnejšie žiť sa snažím a občas trochu pibehnem ,pobicyklujem.

lubossi
29. sep 2024

@zafir01 ok tak mi je jasne preco to..lebo to bezni smrtelnici zas nemaju :D

michaela329
29. sep 2024

Ja mávam 48 😀 Lebo športujem. Pridaj tekutiny a trochu prisol jedlo. Ten tep je v poriadku.

sense
29. sep 2024

Aký máš pitný režim spánok? Pulz 60 nie je nízky. Možno ti chýbajú vitamíny, a minerály. Určite to nie je na pohotovosť. Môžeš ísť aj zajtra k lekárovi nech ti vezme krv . Aby zistil čo ti chýba
Bežný prevádzkový mám 55-60, kludovy okolo 45

autor
29. sep 2024

@sense vodu pijem stale spánok hlavne malú každý deň plače ked začína o 7 večer do 10 a potom zaspí vstáva 2 až 3krat papkať ale už neplače iba ho kojim a zaspí

sense
29. sep 2024

Tak si treba cez deň oddýchnuť.... To čo podpisujes máš zrejme z vyčerpania

iwesska
29. sep 2024

Volat sanitku??? A co im povies,ze mam pulz 60,pridte ma pozriet? Akurat tak ta vysmeju. Urcite nemas normalny pulz z dojcenia. Zmena pocasia,zmena tlaku, pricviknuta chrbtica,unava,nerob paniku,prosim ta.

deti95060810
29. sep 2024

nervy, psychika, vyčerpanosť... daj si vyššiu dávku magnézia na vyčerpanosť...
tieto stavy majú matky pri malých deťoch, niektoré skončia aj na aD

babydesire
Včera o 00:24

@michaela329 ja nesportujem a tiez mam vraj nizky tlak (zistili mi ked som bola v nemocnici) vzdy sa pytaju ci som sportovkyna,,no trt, leniva som na sport,,ja ze preco stale tato otazka a potom mi ktosi povedal, ze sportovci mavaju nizky tlak, ci pomaly tep... 🤔 Ja to budem mat geneticky, lebo aj otec aj jeho mama...