Nízka hmotnosť - ako pribrať?

21. júl 2021

Ahojte. Potrebujem radu,či nemá niekto skúsenosť. Pridružili sa mi psychické problémy vďaka tetanii. Moja váha išla rapídne dole. Nikdy som nemala nadváhu 172/57. No teraz mám hmotnosť 53 a cítim sa hrozné pri pohľade do zrkadla,no mám neskutočný problém pribrať. Snažím sa jesť pravidelne,no vôbec mi nechutí a jem to doslova na silu. Výsledky krvi v poriadku. Nemá niekto s tým skúsenosť ??? Tak rada by som mala naspäť tých 57 no vôbec sa nedarí, všetko moje oblečenie nab mne doslova visí..

zaphira123
21. júl 2021

Ja tak isto,co beriete na tetaniu?

autor
21. júl 2021

@zaphira123 len magnosolv nič iné

mimike91
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
savanna
21. júl 2021

Tak 4kg dole zase nie je az take kriticke. Ja mam 171/55 a pridem si normalna, nebrala by som to tragicky. Snaz sa jest zdrave tuky - orechy, losos, avokado, semienka, plnotucne mliecne produkty, milkshake s ovocim, horka cokolada, nieco sa na teba urcite nalepi. Ak by hmotnost stale isla dole, asi by si mala navstivit psychiatra a nastavit sa na nejaku liecbu.

autor
21. júl 2021

@savanna no ja mám ťažké kosti,tak pri tejto váhe fakt vyzerám ako kosť a koža. Už okolie do mňa rype,prečo som tak schudla. Čiže tie 4 kg je na mňa fakt vidno a pribrať sa mi nedarí. Ďakujem za radu

dusankomoj
21. júl 2021

Ja by som ti tak rada dala zo svojích kíl😢 aj keď,ako čítam pribrať je u niekoho rovnako ťažké,ako schudnúť. Niesú nejaké prípravky na podporu chuti?

buducamama
22. júl 2021

A nechutia ti ani take veci, ze krupicna kasa? Z takych sa dobre pribera.

nttnnt
22. júl 2021

Vitamin b12 cisty nie b komplex a samozrejme kvalitny vo vyssom pomere mg….ale necakajte zazrak za tyzden ale napriklad ja som pribrala za 3mesiace 7kg tak som sa rozjedla

zaphira123
22. júl 2021

@nttnnt ktoru b12 ste uzivali? Ja som tiez schudla 5kg ako autorka,tiez okolie sialene riesi ako vyzeram,clovek nema chut nieco niekomu vysvetlovat. potom prislo tazke obdobie a dalsie 2-3kg dole 😟, ja mam bkomplex ale teraz vidim ze vlastne tam b12 ani nieje

autor
22. júl 2021

@buducamama no mám rada....

nttnnt
22. júl 2021

@zaphira123 to ono v podstate je jedno nepamatam si uz znacku proste som prisla do lekarne pytala som cistu B12 s najvyssim podielom jednotiek myslim ze to bola 2000 jednotiek..a mozem povedat ze som sa tak rozjedla taka chut do jedla a kila hned isli hore ale treba poctivo kazdy den uzivat a necakat zazrak za tyzden

autor
22. júl 2021

@nttnnt ďakujem pekne.

zaphira123
23. júl 2021

@nttnnt ja mam 1200 s postupnym uvolnovanim ale je pisane ze kazdy druhy den sa ma zobrat 1tbl.ďakujem za odporucanie