Niečo účinné proti vypadávaniu vlasov

ki_ki2
8. sep 2020

Ahojte, prosím Vás niečo účinné na vypadávanie vlasov? Na cene nezáleží.. Stravujem sa zdravo, štítnu mám v poriadku nedávno som bola na testoch. Lekárka mi povedala len ze si mam kúpiť zinok takže ta mi moc neporadila..a zinok mi moc nezaberá.. Už som na nervy.. Zmenila som šampón, kondicionér všetko.. Všade kam sa pozriem samé chumace vlasov mojich... Dokonca už aj priateľ nadáva 😂🤦‍♀️ za chvíľu takýmto tempom budem holohlava 🥴

1angelika
9. sep 2020

je to asi genetika, niekto je úplne zdravý, nič mu nechýba v krvi a aj tak vlasy padajú..mne tak krátkodobo pomohol cesnakový šampón od Farmasi. Asi pol roka som mala pokoj a potom zas začali padať...

ešte môžete skúsiť B vitamín, kokos a cukrovú melasu.

chanel_c
9. sep 2020

Vraj dobre ja na to serum L- recapin, tusim tak nejako sa to vola, ale to nemam osobne odskusane. Dobry je aj Parusan sampon.

jany149
9. sep 2020

@ki_ki2 mme tiež veĺmi padajú...kadernička bola zhrozena....poradila mi kupit si zihlavovy sampon a sú také ampulky DIXI vmasirujú sa po umutí vlasov do pokozky a nechajú posobit cca 15-20 min ...je ich viac druhov a su specialne proti vypadavaniu vlasov...mne pomahaju

jany149
9. sep 2020

@ki_ki2 dostat aj v lekarnach aj v drogeriach

selu11
9. sep 2020

@jany149 Prednedávnom tu bola podobná diskusia a veru veľa žien odporúčalo tieto ampulky. Ja som s nimi tiež veľmi spokojná, rovnako moja kaderníčka a každá kamarátka ktorej vlasy padali 😉

nistika
9. sep 2020

skus si kupit normalne lanovy olej a daj si dve lyzice denne - rozmixuj s jogurtom alebo tvarohom alebo niecim mliecnym ako cottycheese. môžeš pridať aj ovocie nech je to pozivatelne....toto kazde rano. lanovy olej ma vysoky obsah omega3 - je to proti rakovine podla Budwigovej ale ma to skvely vplyv na vlasy...skus uvidis po tyzdni dvoch zmenu 🙂

kiwi3
9. sep 2020

ja s tym mam tiez velky problem, najhorsie to je pri umyvani a po nom a potom kazde cesanie. ale asi sa mi rychlo obnovuju, lebo to mam uz roky a holu hlavu este nemam. moje skusenosti: sampony vratane dixi, loccitane atd - 0 bodov, biosil, reghaar, zinok a to zelenobiele (som uz zabudla ako sa to vola 🙂 ) - 0 bodov. tak uz ani neviem, ci ma vobec nieco zmysel skusat

marygk
9. sep 2020

Ahoj, L'Oréal professionnel-serioxyl denser hair, predáva to notino.

zobaka
11. sep 2020

ja to mam od konca agusta do cca oktobra, kazdy rok, cize vitaminy od A po Z a kofeinove sampony a pockat kym to prestane, ja mam aj malo zeleza, cize aj to si treba dat skontrolovat a vitamin D

ndrag
11. sep 2020

Ja toto na sebe sledujem uz druhe leto. Potom to bud prestanem riesit, alebo vlasy prestanu padat na jesen/zimu. Cely cas mi dorasta strasne vela vlasov, az tak vela, ze ani poriadne cop nemozem nosit, lebo mi zo vsadial trcia vlasy 🙄. Moze to byt aj z tepla, sampony a vitaminy mi vobec nezabrali.

aida4
Odpoveď bola odstránená
Zobraz