Niečo účinné na padanie vlasov

aadaa66
24. aug 2022

Ahojte viete mi prosím poradiť niečo účinné na padanie vlasov? Ktoré vitamíny Vám pomohli a Vaše skúsenosti. Ďakujem

drake122
24. aug 2022

Na kvalitu vlasov biotín. Ale nie že sa s teraz štopkať ako hydinu kukuricou. Len s mierou všetko.

ciusinka
24. aug 2022

Ja uzivam tabletky Revitalon plus serum na vlasy Bio hair..Vcera som bola u kožnej a ta mi odporucila na padanie vlasov toto: https://www.drmax.sk/minorga-2-dermalny-roztok-... Vraj to zabera najlepsie, tak som si objednala aj to a uvidim..Uz ten Revitalon s Bio hair pomohli a snad ta Minorga to uz len zaklincuje 🙂 Ale treba davat pozor, lebo ta Minorga su 2 druhy - 2% a 5%, pre zeny je 2%, pre muzov 5% - na to ma lekarka specialne upozornila..

mandzula
24. aug 2022

@ciusinka pri minorge (minoxidile) si treba davat pozor na to, ze pomaha, len kym sa pouziva, po vysadeni nove vlasy rychlo vypadaju, no inak je naozaj ucinna. Plus upozornujem na prudky pokles tlaku, takze sa neodporuca ludom s celkovo nizkym tlakom.

ciusinka
25. aug 2022

@mandzula Fuha, tak to si ma velmi nepotesila, to naco si mam davat, ked mi potom tie nove vlasy zase vypadaju? Ved nebudem ju teraz pouzivat do smrti 🙈

mandzula
25. aug 2022

@ciusinka moja mama minoxidil pouziva uz roky rokuce, boji sa ho vysadit.

mbta
4. sep 2022

@mandzula presne tak,po vysadeni sa vypadavanie vracia a navyse ma vela vedlajsich ucinkov.
@ciusinka mne dala kozna vodicku alpicort,a sampon od vichy s amenixilom,super mi to zabralo,nechapem preco ti odporucila tento pripravok,je na dlho,kym su vysledky,a ked aj su,nesmie sa uz prestat,vacsinou minoxidol pouzivaju muzi..ja som si to kupila hodne rokov dozadu ,ked mi dost padali vlasy,ale to bola katastrofa,uz len samotne pouzitie..zlepilo mi to vlasy,strasne lepkave husta konzistencia,ako som to rano namazala upravit uces vobec neslo,nemohla som ist taka ani dobchodu,a znova natriet vecer a zas rano,to aby bol clovek doma,po tyzdni som vyhodila do kosa..neviem,ako dnes,mozno uz upravili recepturu,a pouzivanie je nie take drasticke,lebo zaroven tym potieranim mi sli vlasy von

slavinkaaa
24. okt 2023

@mbta dobrý deň, neviem ci ne ešte táto téma aktuálna ale pred cca 2 rokmi som dostala alopeciu začalo to kruhmi a potom z hora úplne mi vypadávali vlasy oholila som hlavu bola som u kožnej predpísala mi alpicort plus ešte jednu vodicku čo sa mieša na krv som bola na ostatné som nešla moja chyba brala som to že to je zo psychiky nemala som dobre obdobie ale vlasy narástli až veľmi rýchlo čo som nečakala ale teraz som si všimla že sa mi to vrátilo našla som si jedno ložisko tak som išla ale už ku inej poslala ma na vyšetrenia na ktore už tentokrát pôjdem a tiež mi predpísala bioderm lotion kazala kupit vitamíny folivital pro a minoxidil ale nepovedala presne aký lebo sú viac produkty a keď to tu čítam teraz neviem ci mám ísť k inej kožnej alebo čo mám robiť lebo tiež nechápem prečo sa ma neopytala čo mi pred tým pomohlo a mi to nepredpisala a pritom to ma aj rozlične zloženie. Potrebujem poradiť úprimne sa bojim toho minoxidilu nevedela som presne aký kúpiť tak som kúpila alopexy 2% budem vďačná za radu nejakú