Niečo účinné na kožné výrastky

17. máj 2024

Ahojte viete o nejakom účinnom produkte na DOMA ktorý odstraňuje kožné výrastky? Jeden mam aj na viečku...dakujem

viestta
17. máj 2024

Vyrastok na viecku zver do ruk odbornika a nespekuluj so svojpomocnym odstranovanim

autor
17. máj 2024

@viestta ano to je asi risk a na ostatne na tele? Hlavne krk

viestta
17. máj 2024

Aj tie ostatne zver do ruk odbornika, nie je vyrastok ako vyrastok.

autor
17. máj 2024

@viestta ako to prosim ta myslis? Ja ze to je len "koža navyše "

viestta
17. máj 2024

Ta koza navyse ma nejaky povod. HPV virus alebo iny virus, alebo aj iny dovod. Mas medicinske vzdelanie aby si to vedela zhodnotit?

biglovemom
17. máj 2024

Na tie zive mäsa pouzivam DermaPen (aj dermatolog vravel ok) ale na viac nie😁

andreakotesova
17. máj 2024

@biglovemom aké máš?
@autorka ja som teraz mala "šnúru" u lekarky, postupne mi ich odstranuje (vratane viečok). Uz to mam fajn.

autor
17. máj 2024

@andreakotesova cize ku kožnej ano?

autor
17. máj 2024

@viestta aha a tie reklamy na "nalepky" alebo olejceky na takéto výrastky sú teda somarina a "hazard"?

andreakotesova
17. máj 2024

Áno. Chodím k nezazmluvnenej, nemusim čakať 🙂 na telo (nie na oči) kludne použi napr. Kolodium forte, no pri viac kusoch je lepsie navstivit lekara.

autor
17. máj 2024

@andreakotesova ďakujem za slušnú odpoveď🙂

andreakotesova
17. máj 2024

Len si daj pozor s aplikáciou, lebo to stipe ako fras, ak sa ti ta tekutina dostane mimo vyrastok. Ale mozes to vyskusat, na to sa to predsa predava v lekarni.

autor
17. máj 2024

@andreakotesova skúsim asi k tej kožnej skočiť nech ma usmerni a nech odporuci co ďalej 😊 ďakujem

salome123
17. máj 2024

Používam kolodium Forte. Výrastky zcernaju a odpadnu

biglovemom
18. máj 2024

Autorka z amazonu 😊bic extra drahe ale je super aj kamoska par povypalovala

simsalabim
18. máj 2024

Papilomy kozny moze odtsranit kauterizaciou alebo dusikom. Ak sa s atvoria na mietsach, kde je vlhko a teplo (pod prsnikmi), zabera dlhodobo pouzivat puder, aby miesto nebolo vlhke...potom sa netvoria.

regina22
18. máj 2024

Napis ip