Niečo na pamäť a koncentráciu pred štátnicami

10. máj 2023

Ahojte, prosím Vás čo je účinné na pamäť a koncentráciu mesiac a pol pred štátnicami? Samozrejme som sa pripravovala aj po minulé roky, ale v byte sa neviem vôbec sústrediť, plus nejaké decko sa učí hrať na harmonike. Tak si viete predstaviť....

kacena4
10. máj 2023

hlavne pokoj pravidelny pohyb a spanok, ziadne extremy typu energetaky. to ta zlozi

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
10. máj 2023

niečo na ukľudnenie - skús persen...

terry658
10. máj 2023

Neustále opakovať. Písať si. Pustiť si klasickú hudbu na učenie. Rozprávať si nahlas a chodiť pri tom. Napísať si zoznam otázok a odškrtávať. Mne pomáha učenie v noci, vtedy ma nič nerozptyluje. Cez deň mi to veľmi nejde.

alison11
10. máj 2023

Ginko biloba dostať v lekárni bez receptu,

1andrea111
10. máj 2023

Cavinton

lindous
10. máj 2023

Doplnok neporadím, ale mne veľmi pomohlo meniť prostredie, učiť sa v knižnici prípadne kaviarni ak ti nevadí okolitý ruch 🙂

jaskolka
10. máj 2023

Ja pravidelne tetaz vidím jedno dievča, ktoré sa učí (skripta, poznámky, zošity okolo nej) v parku v takom altánku. Je tam ticho, prijemne, môžeš skúsiť toto. Ja som tiež sa učila vonku aj na maturity, aj potom na štátnice. Je to zároveň aj prechádzka, aj pokoj v prírode.

nice202
10. máj 2023

Lucetam

mirkava
10. máj 2023

Ginko 😉

bluemoon24
10. máj 2023

Ja jsem brala DMAE - pomohlo mi to se rychleji ucit + si vice pamatovat, ale je treba s tim zacit dopredu, prvni dny mi prislo, ze muj mozek cte rychleji nez moje oci, pak se to upravilo a na energii guaranu. Oboji volne prodejne v lekarne 🙂

lucyluska
10. máj 2023

Tebocan, čisté Ginko Biloba, na predpis, idealne 240mg, hneď do týždňa budeš cítiť sustredenie, pamätať si

lulu0123
10. máj 2023

Mne pomahalo Ginko, stuple do usi.A ked som uz vecer nevladala,tak Redbul.

taktotedanie
11. máj 2023

Lucetam

ninah1486
10. feb 2024
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

odporucam rayzzer, ten vie pomôct s pamätou aj so sustredenim a doda aj energiu