Niečo na jazvy a bradavice

6. aug 2022

Ahojte!
Poradili by ste mi niečo na jazvy mastičku, krem…aj na bradavice..mám aj rozškrabané na prste čo už sú fakt take hlbšie…
Čo fakt pomáha ? Nie len zbytočne vyhodené peniaze a vec nerobí nič s jazvami aj bradavicami a sú také aká boli.
Najlepšie s čím máte osobnú skúsenosť a čo Vám pomohlo, ďakujem, a želám Vám pekný deň❤️

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
6. aug 2022

@bilberryday veď to že tomu sa chcem vyhnúť koženku lekárovi…skôr takto 😂A ďakujem🤗

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
6. aug 2022

@bilberryday viem že to sú bradavice, bola som tam ale vypáliť si to nenecham..

autor
6. aug 2022

@boldo87 ďakujem krasne, skúsim !

petronellla87
6. aug 2022

Bud ich mozes natierat DuoFilmom...i ked ak si rozskriabane tak neviem, a zmiznu o par tyzdnov... Alebo mozes ist koznemu a ten ta ich zbavi asi za 10 sekund

0silvia0
6. aug 2022

Moj muz ma bradavicu xy rokov, nepomohol ani duofilm, ani vypalovanie dusikom, ani chirurgicke odstranovanie. Riesi to uz roky a nevie sa toho zbavit.

janetinka27
6. aug 2022

akurat sme dnes na to spominali, ako nam vypalivali u koznej bradavice kedysi.vobec to nepomohlo, mala som ich viacero na nohach,cize som nemohla stupat,aj vonku som si mohla obut len slapky. pri vypalovanim mi spalili tkanivo aj okolo bradavic,kde sa bradavice okamzite hned potom rozrastli.
mne potom pomohla taka tuba verruca removal gel od scholl. treba znicit hlavnu bradavicu,tie mensie potom pojdu dolu ovela lahsie
ale pomaha na to aj rastlina lastovicnik,mlieko z nej,vela ludi si ju chvali