Niečo na imunitu, pre dospelého?

rybkoava
29. jan 2019

Dobrý deň, dievčatá poraďte niečo na zlepšenie imunity. Podarilo sa to niekomu aj zmenou stravy? Roky som nebola chorá no od októbra kedy som mala strašnú angínu mám na striedačku zápal priedušiek, potom zápal močových ciest a medzitým afty v ústach. Už mi robila Dr aj podrobný rozbor krvi, no je v poriadku. Nakoniec mám vždy zvýšené crp. A to som tam bola len 3 krát mimo toho som sa liečila voľno predajnými liekmi.

ellieellie
29. jan 2019

My s mužom keď máme oslabenú imunitu a niečo na nás lezie, kupujeme Arco Defenses (ružové balenie). Berie sa týždeň, účinkuje mesiac a fakt nie sme potom chorí, aj keď všetci okolo nás majú chrípku.

rajona
29. jan 2019

suhlasim s @ellieellie ...ozaj nic lepsie nepoznam na posilnenie imunity 🙂 kupujeme modre balenie adult... 🙂
https://www.pilulka.sk/arko-defenses-adult-sol-...

twinflame
29. jan 2019

@rybkoava betaglukan, dostupne su viacere typy baleni

lujza123
29. jan 2019

@rybkoava áno, pomohol mi pravidelný beh a zdravá strava (u mňa vegánska ale isto ma podobne účinky aj akákoľvek zdravá strava z množstvom surovej zeleniny a ovocia)
Bola som ten typ co bol každú zimu nonstop chorý, teraz už 3 roky neviem ani co je to nádcha. A nielen ja ale celá rodina mame oveľa lepšiu imunitu.

A menej kurime doma, cca tých 20 stupňov.

mobill
29. jan 2019

Stravou sa Da tiez, tvz. delena strava, viac zeleniny, ovocia, menej mucneho, imunita závisí od čriev, vplyv stresu...Dnes ale ovocie a zelenina uz nie je co bývala... čisté Aloe vera, immublend.. Ak by ste chceli viac info, napíšte mi.

lety17
29. jan 2019

@rybkoava skus si pozriet nieco o ramissio goji, viem ze maju aj ramissio imunity

lety17
29. jan 2019

A urcite zvys cecko plus becko a vitamin d

sisa0818
29. jan 2019

Aloe 🙂

katharines
29. jan 2019

@ellieellie
@rajona a aky je rozdiel medzi modrym a ruzovym balenim? Zlozenie sa zda byt rovnake na 1. Pohlad. Dakujem za odpoved.

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
som_ponorka
29. jan 2019

Ružové aj modré arko je to iste, modré je len nové balenie

katharines
29. jan 2019

@som_ponorka dakujem😘

lorela
30. jan 2019

@rybkoava Zlepšila sa mi imunita odkedy pravidelne cvičím a opäť zdravšie a vyvážene jem (najmä ovocie a zelenina, potraviny s D vitamínom a kyslomliečne výrobky denne) + mierne otužovanie, prechádzky za každého počasia (mráz, sneh, vetrisko...).

monika2012
30. jan 2019

Vitamín D3/K2 jednoznačne.
Pomohlo mne, manželovi, aj dcérke.
Viac ako tri roky sme išli z choroby do choroby, teraz bývame chorí tak 1x - 2x za rok, viac nie.

erosmal
31. jan 2019

@rajona môžem to brať aj keď som trochu nachladená? a ako často beriete?

rajona
31. jan 2019

@erosmal raz denne 7dni za sebou

rajona
31. jan 2019

@erosmal co sa týka nachladenia nie som si istá, brali sme stále zdraví 🙂

erosmal
31. jan 2019

@rajona ano viem že 7 dní v kuse a ochrania na mesiac, ale že či napríklad aj 2-3x za zimu beriete alebo len raz a koniec

rajona
31. jan 2019

@erosmal na jar a na jeseň

newyourk
4. feb 2019
Používateľ newyourk je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od newyourk.

@rybkoava Ahoj, mne pomohlo na imunitu Uňa de Gato, tiež som bola stále chorá, vkuse chrípky, bolesti hrdla a aj močové cesty sa k tomu pridali, stačilo, že mi chvíľu bola zima, alebo sa prešla bosá po dlažbe. Vyrába sa to zo vzácneho koreňa z Južnej Ameriky, či odkiaľ 🙂 Kúpila som to na Reparexshop.sk, brala som to dva a pol mesiaca, vystačilo mi jedno balenie a odvtedy som v pohode. A ešte mi potom asi pomohli aj studenšie sprchy ráno, proste otužovať telo, ale to praktizuj, až pri plnom zdraví.😉👏🙏🍀

shopingshop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz