Nevoľnosť z jedla

sisa7587
4. sep 2022

Chcela by som sa poradiť keďže nikdy som nemala problém zo žalúdkom alebo z trávením.
Registrujem už dlhšiu dobu že mi padne zle a musím sa ísť vyzvraciať.
Keď sa mi to stávalo na začiatku tak klasicky som si myslela že to bude z jedla.. a neriešila som to.
Ale stále sa to dialo, jednu dobu som mala žihlavku chodila som na kožné kde som si myslela či to nebude alergia na nejaké jedlo no nakoniec testy vyšli negatívne žiadna alergia sa nepreukázala. (Potom sa zistilo žihlavka bola následok alergickej reakcie na štípance)
Čas išiel a ja mám stále tieto problémy. Skoro každý deň mi aspoň raz padne zle že sa musím vyzvraciať potom už je dobre. Niekedy ma pobolieva brucho a nadúva a páli má niekedy záha. Nemám startu chuti do jedla jem normálne ako vždy. Snažím sa jesť všetko čerstvé varím každý deň, všetko umývam no aj tak sa to deje. Môže ísť o helikoptéra? Aj keď nemám stratu chuti? Alebo máte nejaké skúsenosti? Ďakujem

vifoncitta
4. sep 2022

Čo tak sa ísť dať vyšetriť? Tak isto som vracala a hnačkovala a mala som maly zápal čreva

mirage
4. sep 2022

@sisa7587 akoze.. taketo dlhodobe problemy, a nejdes k odbornikovi? Jaj, tu na MK su vacsie odbornicky 🙂

kitycat
4. sep 2022

Podla mna si si vypestovala mentálnu chorobu a riadny nabeh na bulimiu.

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenka777lenka
4. sep 2022

@sisa7587 mne s týmto diagnostikovali helicobaktera a histaminovu intoleranciu.

sisa7587
autor
4. sep 2022

@mirage ja som sa možno zle vyjadrila nemám tieto problémy veľmi dlho trvá to možno zopár mesiacov ztoho som to riešila vyššie popísané

sisa7587
autor
4. sep 2022

@lenka777lenka a stávalo sa ti že napr pár dní bolo dobré a potom zas a tak?

lenka777lenka
4. sep 2022

@sisa7587 Áno presne tak, ked boli dobré dni tak som sa tešila že je to preč a potom to začalo zasa...🙄