Nevoľnosť, potenie a extrémna bolesť hlavy

bambi3310
8. máj 2024

Dobrý deň, ráno som vstala dala som si antidepresíva ako vždy a potom o cca hodinu som sa najedla chclebov s nutellou a od vtedy mi je na zvracanie fest a začala ma extrémne bolieť hlava plus som sa začala potiť riadne ,neviete čo to môže byt? Plus nechcem zvracať a bojím sa. A zabudla som ešte spomenúť že na tu bolesť hlavy som si dala Ibalgin

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambi3310
autor
8. máj 2024

@taynee no mám 17 a nikdy som nemala ani alergiu ani nič tak neviem

zuzka8774
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambi3310
autor
8. máj 2024

@taynee nepreháňa ma ani nič a nezvracala som už ich užívam 3 týždne a nebolo mi zle po nich ešte nikdy aa beriem ich kvôli atypickej anorexii lebo som sa bála. Že sa po jedle pozvraciam a teraz sa tiež bojím a ano povedala som to rodičom len tí boli takí že to mám v hlave

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luccija
8. máj 2024

@bambi3310 lieky sa neberú na lacno.Moze Ta obchádzať nejaká viróza teraz sú také zažívacie virózy bolesti brucha, hnačky
Tým, že máš strach z vracania tak sa bojíš ešte viac kľud...

bambi3310
autor
8. máj 2024

@luccija no dúfam len ja som ich vždy brala na lačno lebo pred školou a potom som sa najedla

bambi3310
autor
8. máj 2024

@luccija lebo ma napína

bambi3310
autor
8. máj 2024

@taynee no super to prečo až tak dlho trvá 😭mne dr. hovorila len o tých dobrých účinkoch a nie o tomto

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1fifinka1
8. máj 2024

Pravdepodobne to máš stresového pôvodu plus strach, lieky atď. Kde máš rodičov? Prečo nejdeš za nimi?

rozculena
8. máj 2024

@1fifinka1 veď bola,čítaj....poslali ju do péčka

andrea2323
8. máj 2024

Možno ti len chlebíky s nutellou nesadli.. na žalúdok, na ten liek atď 🙂 a to potenie je potom taká aj prirodzená reakcia, necítiš sa dobre, trocha ťa to vystresuje, samozrejme rozmýšlaš nad liekmi, či ti čosi neni, ťažký žalúdok.. skús si chvíľu počkať, či sa to zlepší, daj si ľahší obed, aj si odsleduj iné dni, či ti je lepšie keď lieky kombinuješ ráno s inými potravinami alebo ti je po nich vždy ťažko 🙂 určite bude lepšie 🙏🏼

bambi3310
autor
8. máj 2024

@andrea2323 ďakujem

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1fifinka1
8. máj 2024

@rozculena to tam potom dopisala