Nevoľnosť po pôrode

luckadec
22. nov 2017

Ahojte.
Má niekto z vás skúsenosti po pôrode že vám bolo zle od žalúdka a nápinanie na vracanie... ??? Po pôrode som 19dní... a mala som pri tom bolesti ako svalovku v bruchu ... začalo to vypitím čaju... po pol hodine to prešlo.. udialo sa to druhý krát... máte s tým niekro skúsenosť??? Ďakujem za info.
LUCKA

jana_eyre
22. nov 2017

Ako myslis rovno po porode? Alebo v priebehu tych 19 dni? Lebo mne rovno po porode bolo nevolno, aj som zvracala este na porodnom stole..
Ak myslis v priebehu tych 19dni - tak to nemoze byt len nejakym jedlom?

luckadec
autor
22. nov 2017

Ano myslela som to teraz na 18 , 19 deň po porode. Môže to byť jedlom. Veď to bolo po vypití čaju. Nikdy mi tak nebolo zle preto som bola prekvapená.. Dokonca ani tehu som nevracala...

biokozmetika
23. nov 2017

kľudne to môže byť aj hormonálna zmena, ja som mávala pocit nevoľnosti po pôrode možno aj 2 mesiace. akékoľvek pocity ako keby svalovky na bruchu môžu súvisieť aj so sťahovaním maternice. po pôrode som mala všelijaké stavy , ktoré časom prešli 🙂 hormóny toho ozaj veľa zmenia...

veroniak12
23. nov 2017

ja by som povedala, ze to je asi aj normalne. kazde telo sa s tym vyrovnava proste inak, no neurobis zle, ak sa pri kontrole na to opytas alebo si rovno zajdi k doktorke a povedz jej co sa deje

luckadec
autor
25. nov 2017

Ďakujem pekne.... prešli 2 dni... a zle mi nebolo... tak verím že je to už ok..😉