Neviete prosím o čo ide? Páli ma štípanec a zmeravela mi noha

kristinabal
23. jún 2019

Včera som bola vonku a niečo na uštiplo. Ale som si nevšimla čo to bolo. Necítila som štipnutie ale prv čo som zacítila bolo strašné pálenie a noha mi zmeravela... Dnes sa okruh okolo zväčšil a noha bolí.. Zajtra utekám k dr...

erickatt
23. jún 2019

@kristinabal ovad. Bolelo to ako svina a palilo asi mesiac

katren
23. jún 2019

Fenistil a hotovo...dcera ma to iste kazde ustipnutie..netreba lekara 😉

simsalabim
23. jún 2019

@kristinabal na bolave stipance je vynikajuca gafrova mast. Fenistil na take nezabera.

kristina2412
23. jún 2019

@kristinabal určite ovad...mne z toho nenormálne napuchla noha,dávala som si fenistil kvapky a potierala cajovnikovym olejom.

lucka172
23. jún 2019

Mne pomohla octanova masť

apip42
23. jún 2019

Ten flak okruhly nevyzera dobre,, radsej chod na krv nech ti pozru na boreliozu..

mirka17
23. jún 2019

@kristinabal hovorí sa tomu ovad, bongar, bong podla kraja kde žiješ, ak to maš v strede ešte tvrde, tak je to určite

anesim
23. jún 2019

Alebo aj tie male musky, ja to mavam vacsie, horuce, opuxhnute

barboritta
23. jún 2019

@apip42 ak by aj boreliozu mala,v krvi jej to este nebude vidno

julianadrx
23. jún 2019

Ahoj buď ovad alebo tzv. kutavka, malé rýchle brutus štípe, neter má chúda na ne smolu, nohy posiate takými štípancami ako máš ty, hrče ako golfové loptičky sa jej porobili. hojilo sa dlho :-/ ak ti nerobí problém ísť k MUDr. tak radšej choď, dá ti možno niečo čo urýchli hojenie

zeytin
23. jún 2019

Ovad, aj ja som sa zlakla, ked ma ustipol, bolo to hrozne, ale nic take, s cim by sa muselo k lekarovi. Fenistil a po par dnoch to preslo.

prevenar
23. jún 2019

@kristinabal o nic nejde. reakcia na ustipnutie nejakym hmyzom ..zrejme pred tebou ustipol nejake zviera. nepotrebujes lekara o par dni to zmizne .

lubiss
23. jún 2019

ja mam boreliozu od komara, kamaratka ju mala od ovada takze zas si tym fenistilom az tak netreba fandit..sleduj si to ci sa ti z toho nespravi erytem v tom pripade ziadaj okamzite antibiotika a ak nie pre istotu si nechaj za par tyzdnov zobrat krv

liv1
30. jún 2019

@lubiss aj ja mam od komara..