Neviem sa zbaviť pigmentových škvŕn

frzeiovn
24. apr 2023

Ahojte. Už to tu bolo ale nič mi nepomohlo. Zasvietilo jarné slniečko a fľaky sú von. Na čele a nad perou. Ako fúzy. Polka čela fľaky. Som tmavší typ. Nespálim sa skoro nikdy hnedé vlasy aj oči. Pekne ma aj opáli. Natieram sa ale furt tam sú a nové. Lieh som sa zbavila ale toto ničím nejde odstrániť. Možno v minulosti som to prehnala...teraz mám 38.
Ďakujem za rady fakt len osvedčené dávajte...

zuza265
24. apr 2023

Ja to mam po porode - nad perou. Takze nonstop 50 faktor vela x denne ak som cely den von a aj tak pigment vystupi. A to si davam sakra pozor.

jesenzima
24. apr 2023

Nanešťastie sa s tým nič moc robiť nedá. Ja mám tiež nad perou, celú zimu to ako tak drží, ale tiež, jeden slnečný deň a je to vidieť. Používam denne 50, mám to teraz lepšie, ako cca dva roky dozadu, ale je to aj tak vidieť.. takže asi len sa s tým zmieriť

luccija
24. apr 2023

@frzeiovn nič...ja mám nad čelom hore, ale len jemne ako pehy nie veľké fľaky a potom v lete aj nad perami vyzerám ako, keby som kakao pila🙂
Natierať sa krémom, chrániť tvár
Ja som sa pýtala aj koznej na laser, ale povedala mi, že to mi zmizne len na povrchu a znova vylezie aspoň bola seriózna a neťahala zo mňa peniaze
Skúšala som aj Eucerin krém na pigm fľaky tu ho ženy chválili, ale nič.

zuza265
24. apr 2023

@jesenzima mne to ako tak zmierni este samoopalovak, ze ked je ozaj zle, tak kus dorovnavam 🙄 ale flak bude proste

amadea3
24. apr 2023

Ja pouzivam Eucerin anti- pigment, mala som "fuzy" nad hornou perou a po cca 3mes pouzivania tie flaky zmizli. Bohuzial ked som prestala pouzivat, tak sa to zacalo postupne vracat :/ Takze teraz pouzivam prakticky stale, ale mne to naozaj pomaha, takze nelutujem

brezza
24. apr 2023

Aj mne pomaha Eucerin antipigment. Pouzivam ho celorocne aj denny aj nocny a od jari SPF 50+

eeffka
24. apr 2023

@frzeiovn pouzivam celoroccne makeup s SPF50, ked uz mas sa zasa nezbavis cely rok. Ked vies ze mas flaky preco sa nechranis vopred?

nikpa
24. apr 2023

@frzeiovn celoročne SPF 50, to je základ. Na uz vzniknuté škvrny je dobrý chemický píling ale zverila by som to do rúk kozmetičke.

sluchatka
24. apr 2023

Mne eucerin nepomohol vobec. Mne velmi pomohol - oxygeneo, bola som len raz a flak mi zmizol. V zime mi flaky inak vyblednu same a davam spf50 na tvar.

frzeiovn
autor
25. apr 2023

@sluchatka ahoj. Ako sa to celé volá prosím ťa. Kupón na máte? Je to krém alebo čo? Ďakujem

laurita285
25. apr 2023

Však ti to robí slnko.
Nemáš sa "opaľovať" a nebudeš mať škvrny. Non-stop treba mať spf 50 pokiaľ je von vidno (nemusí byť slnečno) stačí že nie je tma, treba byť natretý a flaky nebudú.

lenuska1907
25. apr 2023

Aj ja odporúčam eucerin, mamina mala naozaj výrazny fľak na tvári a po používaní je fuč.

stanulienkat
25. apr 2023

@lenuska1907 eucerin uzivam rok-a nic.

lenuska1907
25. apr 2023

@stanulienkat to je riadna škoda, mamine ten lokálny korektor pomohol, ale zjavne to nefunguje všetkým 😒

jesenzima
25. apr 2023

@lenuska1907
Korektor pomáha, ale treba to natierať pravidelne, plus používať SPF 50 .. mala som ho tiež, teraz používam tiež Eucerin antipigment, ale nie denný a nočný, ale iba fluid na tvár, a tá škvrna je bledsia... Natierať si to treba opakovane, ja napríklad pretieram každé dve hodiny, takže jeden mám aj v taške vždy pri sebe ... Je to otravné, ale lepšie ako fúzy ...

marcellka32
25. apr 2023

Spf50 cely rok

sluchatka
25. apr 2023

@frzeiovn Je to procedura v kozmetickych salonoch. Tu je o tom pisane- https://mediskin.sk/oxygeneo/#1448200747185-461...

janka1011
28. apr 2023

@luccija ten Eucerin celkom pomáha, ale nestačí ho len vyskúšať pár týždňov či mesiacov, treba to používať dlhodobo, najlepšie nastálo, minimálne ten nočný.

@laurita285 jaj moja, slnko je síce vinník č.1, ale toto nie je o opaľovaní, mne stačí prejsť cez mesto v lete a už sa tie fľaky derú na povrch. Žiadne opaľovanie nehrozí, ale slnku sa jednoducho nevyhneš.

laurita285
28. apr 2023

@janka1011 nejdem sa vyjadrovať. načo.

sluchatka
28. apr 2023

@janka1011 presne , ja si tvar neopalujem vobec, spf50kazdy den.a aj tak mi skvrna vybehne , ked zacne viac svietit slnko

jablkovastrudla
28. apr 2023

Ja tiez pouzivam eucerin a mne zabral, za par mesiacov som mala flaky prec. Plus celorocne spf50 aby sa mi to nevratilo

luccija
28. apr 2023

@janka1011 môže byť ja som čakala zázrak po 2m🙂ale pokračujem ja mám väčšiu škvrnu na líci, keby to boli drobné neriešim to

martinkaarastik
5. mar 2024

Ahojte, mám na predaj krém na odstránenie pigmentových škvŕn, napíšte mi do IP