Neviem prehltnúť tabletku

24. sep 2023

Uzivam bylinne lieky , su potahovane ale velmi velke . Nedokazem ju prehltnut . Mozem obsah prasku vysypat do vody a vypit ?

pribinak
24. sep 2023

Skôr na lyzicku, prehltnúť prášok a potom zapiť

januska12323
24. sep 2023

Ale dokážeš. Nalej si do pohára vodu,napi sa dva glgy, daj tabletku na jazyk a pi vodu z pohára kým tabletka neklesne do krku.

taktotedanie
24. sep 2023

Tak oni su v tom ochrannom obale pre urcity dovod!! Nie nemozes inak nezaberu ako maju

miskakyska
24. sep 2023

Na niektorých máš uvedené, že môžeš obsah vysypať na lyžičku a zapiť,alebo do jedla...ja som tak hlivu dávala deťom...kukni do prívalového letáku...

sara07
24. sep 2023

nauč sa to , chápem u menších deti ale aby sa dospelá baba nevedela zrovnat ?

hipuska
24. sep 2023

Treba dat tabletku do úst spolu s vodou. A vodu v ústach rozvíriť pohybom líc a potom náhle prehltnúť. Alebo schovať do kúsku chleba, jedla a tak zjesť

doriiis
24. sep 2023

Tabletky sa oveľa ľahšie prehĺtaju,keď predklonis hlavu nie zaklonis

maribell
24. sep 2023

Skús ju prehltnúť s banánom 👍. Normálne si ho požuj a pred prehltnutím si daj do úst tabletku.

mk1111111111
24. sep 2023

Ja mam taky problem tiez. Zistila som, ze zapijam malom vody. Uz mi to sem tam ide lepsie 🥴, ale sem tam sa este pridrhnem..🙄💀🤣

gejb
24. sep 2023

@sara07 a co je na tom? Úplne bežná vec

h2
24. sep 2023

@taktotedanie Dôvodom obalu môže byť aj to, aby užila vždy presne rovnako veľkú stanovenú dávku. Ak sa jedná o bylinný prášok, tak by to mohlo byť jedno, či to prehltne v obale, alebo bez.
Autorka, čo presne užívaš?

hederamonstera
24. sep 2023

Predstav si ze prehltas jedlo ako pri jedeni. To mi pomaha ked mam blok pri nejakej tabletke

stellarstar
24. sep 2023

Ale to dáš len treba hlavu prekloniť, ja dávam 6 ci 7 naraz a ide to pekne dolu

marcella1979
24. sep 2023

ahoj.ja tabletku neprehltnem.poradili mi, dat tabletku do banana, odhryznut a sklne to samo...naozaj to funguje.a to som si vzdy tabletky drvila alebo si pytala sirup ako dieťa...teraz ok.

patus_2
24. sep 2023

Ja neviem prehltnúť tabletky, robím to tak, že si dám trochu vody spolu s tabletkou do úst. A potom zhltnem naraz aj vodu a aj tabletku. Je to pre mňa prijateľnejšie ako samotná tabletka.

sara07
24. sep 2023

@gejb mna sa nepytaj, ja tiež nerozumiem ako dospelá baba nevie tabletu prehltnut

gejb
24. sep 2023

@sara07 zjavne si ma nepochopila