Neviem, čo mi je a ani doktorka na to nevie prísť, poraďte prosím

selbiii
1. dec 2020

Zdravím no kde začať už pol roka sa trápim chodím stále k doktorke a tam je svetlo v poriadku nič nevidí mám taký ako keby opuchnutý krk ako keby hrču pod bradou rovno až po ohryzok aj to vidno bola som aj na sone a nič tam nemám no cítim úplne to tam ako keby tam mám malú loptu .. potom mám strašne šteklenie na hrudi a taký pocit úzkosti a niekedy aj búšenie srdca často skoro stále má bolí hlava a teraz posledné dva týždne mám strašnú bolesť v ľavej ruke od ramena až po zápästie ..som stále unavená no proste už nevládzem už by som chcela aby mi bolo fajn a stále nič chcem ísť aj k druhej doktorke ale nikto ma teraz nechce zobrať už som na nervy .. ďakujem za každú skúsenosť

bebemonika
1. dec 2020

Možno to bude psychika. Ona dokáže spraviť veľa.

anjelicek26
1. dec 2020

@selbiii zväčšená štítna žľaza? Kto tí robil sono? brali odbery na protilátky a hodnoty štítnej žľazy?

evalin88
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jajka71
1. dec 2020

Krk a slabosť môže byť štítna žľaza ja mam uzol na štítnej.... Treba speci odbery a objednať sa k endokrinologovi pripadne na interne vyšetrenie....

clori
1. dec 2020

vypytaj sa na endokrinologiu, toto moze byt zvacsenou stitnou zlazou.

jahodka11
2. dec 2020

Aj mna hned napadla štítna zlaza..

jankapepe
2. dec 2020

@selbiii aké lieky či doplnky berieš? Strava? Šport? Stres?

lija22
2. dec 2020

ake vysetrenia ti robili? sono, endokrinologia, orl, mri?

matus7030
2. dec 2020

@selbiii skús si prečítať niečo o panickej poruche. Samozrejme to nemusí byť tvoj prípad hneď, len mi to napadlo pri tom čo opisuješ. Sama som si tým prešla a ver mi, že viem ako sa cítiš. Ak je to psychika , je to "len" obdobie. Treba v to veriť. Ale viem aj to aké je to hrozné chodiť po lekároch, kde ti každý povie, že ti nič nie je, cítiš sa ako klamár a hypochonder a pritom vieš že máš problém a nie je ti dobre. Držím palce 🙂

greeny
2. dec 2020

Môže to byť aj histaminova intolerancia

simona826
2. dec 2020

Najprv by som sa pýtala na endokrinologiu, ak by bolo všetko v poriadku potom môže byť aj panická porucha alebo tetania

babydesire
3. dec 2020

Stitna zlaza..aj symptomy nato poukazuju