Neviditeľný strojček - skúsenosti

6. aug 2024

Aké máte skúsenosti? Ako to funguje?
Pojdem na konzultáciu povedia mi či to je vhodný strojček na moje zuby a cenu a dĺžku liečby? A dajú mi čas na rozmyslenie či do toho chcem ísť alebo mám sa rozhodnúť hneď na mieste?
A ešte ako ste to povedali partnerovi/manželovi a rodine?
Zatiaľ nikto o tom nevie.
Ďakujem za vaše odpovede

nairobi
6. aug 2024

Presne tak, pridete na konzultáciu kde vam všetko vysvetlia a rozhodnutie nechajú na vás. Ak sa rozhodnete do toho u nich ísť,tak sa objednáte na scan zubov, daju vam rozpis platieb a potom čakáte na výrobu dlah - cca do 2 mesiacov. A uz len prídete na nasadenie dlah,vysvetlia používanie, atď.a nasledujú kontroly- ja som chodila cca každé 2 mesiace.
Moj muz vedel o probléme so zubami a podporoval ma v tom (strpel aj moje suslanie 😂 ) a zvysnej rodine to je prakticky jedno 🙂

autor
6. aug 2024

@nairobi A keď im poviem že doma si to chcem ešte rozmyslieť či ísť do toho tak koľko mám času na rozmyslenie, dajú mi ďalší termín u nich či ako to chodí nevieš? A ako často sa platí za strojček hádam nie všetko naraz. Môj manžel ešte nevie o tom čo chcem spáchať.

nairobi
6. aug 2024

Oni daju cas na rozmyslenie aj "navždy" 🙂 im je to jedno,,,a ak sa rozhodneš tak zavoláš má recepciu a objednas sa...za strojček som platila na 3x ale kazda klinika ma vlastne podmienky, treba si to u nich zistiť

esterr_ka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nairobi
6. aug 2024

@esterr_ka biznis nebiznis,ked to človek potrebuje alebo chce mať rovné zuby, tak nema inú možnosť- ja som kovový napríklad nechcela,,,v zahraničí je to lacnejšie ale ked som si prepočítala cestovanie, ubytovanie, voľno v práci,mozno ešte časom reklamacia tak som si zahraničie hned rozmyslela

autor
6. aug 2024

@esterr_ka To viem možno to ani nebude vhodné pre moje zuby. Ja som mala úraz ešte ako dieťa som spadla a vykryvili sa mi von predné zuby. Lenze nikto to vtedy neriešil. Až teraz by som to.

autor
6. aug 2024

@nairobi Ďakujem tak už len čakať na konzultáciu.