​Neustály pocit pilulky v krku

vsauce_
9. mar 2022

Ahojte, už asi týždeň mám neustále pocit zaseknutej pilulky v krku. Už to začína byť otravné. Nebolí to, len ma to núti neustále prehĺtať. Máte s tým niekto skúsenosti? Je potrebná návšteva lekára? Našla som článok, že sa môže jednať aj o sťahy svalov v krku a niektorí to popisujú presne ako pocit zaseknutej tabletky 🤷‍♀️

anjelicek26
9. mar 2022

Stitna zlaza sa takto manifestuje, ked je zvacsena...treba ist na sono.

vsauce_
autor
9. mar 2022

@anjelicek26 Ďakujem ti 🙂 Začnem to hneď riešiť. Dúfam, že z toho nebude niečo horšie

anjelicek26
9. mar 2022

@vsauce_ nie nic horsie s toho nebude...mne nasli velku cystu na preventivnej prehliadke, pocity boli podobne...ale uz mam lieky a odsali s nej velku cast, mala by sa vstrebat.

michaelam2
9. mar 2022

@vsauce_ aj problemy s krcnou chrbticou sa tak mozu prejavovat

vsauce_
autor
9. mar 2022

@michaelam2 Je pravda, že pár dní predtým než to začalo, som mala hroznú bolesť krku, ktorá mi vystrelovala až do bolesti hlavy 😕

ikka204
9. mar 2022

aj ja som to mala prave z krcnej chrbtice. pomohol az fyzioterapeut

vsauce_
autor
9. mar 2022

@ikka204 Aspoň viem, čo to môže byť 🙂 Moc ďakujem. Skúsim to sono a potom začnem riešiť krčnú ak nič z toho nezistia

michaelam2
9. mar 2022

@vsauce_ tak to bude s najvacsou pravdepodobnostou ta krcna …skus si ju trosku rozcvicovat

maria1989
9. mar 2022

@vsauce_ ja som take mala - dovod psychika.

vsauce_
autor
9. mar 2022

@maria1989 Aj si pociťovala niečo iné? Ja beriem AD a teda môj stav sa veľmi zlepšil. Necítim úzkosti alebo niečo nepríjmené.

livinka1111
9. mar 2022

Mám rovnaké pocity a diagnostikovaný reflux...

maria1989
9. mar 2022

@vsauce_ nic ine.. mala som pocit niecoho v krku. Na orl ma pozrela a skonstatovala, ze je to psychickeho povodu. Ked psychicky tlak pominul, uz som necitila ani hrcu v hrdle.

vsauce_
autor
9. mar 2022

Velmi pekne vám ďakujem za odpovede 🙂 Ak to bude pretrvávať týždeň, pôjdem pre istotu na vyšetrenie nech som pokojnejšia. Zatial skúsim trochu pocvičiť na ten krk, či v tom nebude nejaká habaďúra 😀