Neustále sa opakujúce choroby

katkav1
15. nov 2016

Ahojte maminy 🙂
neviem ci to trapi len mna, ale mam pocit ze sa u nas v domacnosti toci stale jeden virus dokola...raz som chora ja, potom moja mala a potom manzel a tak dokola..uz neviem ako to mam ukoncit :( Mala zacala chodit do skolky a viete ako to je, nezvyknuty organizmus, hned sa na neho vsetko chyti..obcas sa cudujem ze aj deti mozu mat taketo choroby (akoze silne)...:/..ako ste to riesili vy? mali ste podobny pripad doma? ked som sa pytala mojej mamy tak mi vravela, ze som bola casto chora, ale ona to nikdy nedostala,,tak ja uz neviem co za mutanty tu na nas skacu v okoli....
dakujem vopred za vsetky rady od vas🙂
Katka

ewelyn3
15. nov 2016

U nas to je tiez tak. Uz od januara. A ked v septembri zacala dcerka chodit do skolky, tak sa to este zhosilo. Tri dni je v skolke a potom sa dve tyzden doma vsetci liecime jak saleni. Potom ide do skolky a z tri dni zase. A presne pocuvam stale od svokry a aj od inych sa oni nikdy neochoreli ked mali deti chore. Ale zaujimave ze teraz su chori aj oni...podla mna su to nejak uz zmutovane tie virusy...rezistetne..odolne voci takmer hociakej nasej snahe sa ich zbavit. Niekto ma sil ejsiu imunitu ze to nedostane..alebo rychlejsie prekona..niekto cbyti kazdy virus a bacil co ide okolo a imunitu si buduje prave tym ze pre choroby dostane a prekona. Uz som aj ja na prasky z toho, ale verim ze sa to postupne bude zlepsovat..ako budu deti rast. Treba hlavne vela vetrat, horskym slnkom doma vypalit miestnosti, vyvarit zubne kefky a detom flasky, cumle a dudle. Vela vitaminov papat..zinok, vitamin D. A pevne nervy 😉. Drzim palce, zvladneme to 😉!!!

maca283
15. nov 2016

@katkav1 A este aj pomoct imunite napriklad c narosanom tymianom jesla sibirska echinacina sirup u nas to zabera V lete davam echinacinu pocas jesene narosan a ked vidim ze nieco zacina tak natieram tymianom a boli sme iba raz chore a mala chodila dokonca aj do jasliciek

katkav1
autor
22. nov 2016

ahojte baby, jeej diky za odpoved, velmi vazim 🙂 no prave som dokaslala a zazrakom su zatial vsetci zdravi..ano je asi ina doba, musime to zvladnut 🙂 @maca283 super tip s tym tymianom, to som vobec nevedela! ja som minule bola v detskom kutiku pri dome co mame a tam som stretla jednu maminu (tiez s podobnym problemom-je to nekonecne) a ta mi poradila jednu vec..ale neviem ci sem mozem davat link, no skusim..neviem ci to poznate..http://www.monsea.sk/ ze tu maju dobre veci aj na imunitu aj na horucku atd...poskulujem po tom kolostre, len ma trochu otravuje to objednavanie ale sme v modernej dobe takze sa tomu asi nevyhnem 🙂 este som pocula ze aj aloe je dobre pre telo, tekute..a ze vraj by to malo mat aj omladzujuce ucinky 🙂)))
diky za rady a drzim palce!
Katka

bee_1
3. dec 2016

Mozno ti chyba len vitamin C ten je potrebny na imunitu, skus objednat nejake vitaminy cez http://www.kuponyzdarma.sk/pilulka-sk/
tam su vzdy nejake zlavy

tajomna21
4. dec 2016

@katkav1 kolostrum ti odporucam urcite, aloe je tiez super ... aj na ine, ako je imunita ... tak isto aj caje cistus incanus, alebo tabl. ... keby si chcela viac info, napis IP

lenkaemka
4. dec 2016

Kup si imunoglukan...nam zabral

adulikka
5. dec 2016

@katkav1 ja pijem už vyše roka zazvorovy doma robený z koreňa čaj s medom a citrónom a nie som chorá ,deťom a nám skoro každý večer spravím ovocnu misu a tiež nepamätám,kedy boli naposledy chori...