Neustále sa mi zíva

jankastraskova
12. dec 2018

Ahojte, mám problém so zívaním, od pondelka sa mi stále zíva, či som vonku alebo vo vnútri stále sa mi zíva. Asi pred 2 mesiacmi som mala tiez tento problém, ale to som si ráno tak divno zívla az mi vyrazilo dych a potom som.mala tlak na hrudníku a veľmi ťažko sa mi dýchalo to som mala asi dva dni potom sa mi ulavilo. . A teraz sa mi stále zíva. Neviem ci sa Vám to uz stalo. Neviete co to moze byť? Niekde som čítala ze to môže súvisiet so srdcom a zlým prekrvením 🤔

petruska19
13. dec 2018

@jankastraskova môže to byť aj pán.porucha

nasrdena
13. dec 2018

@jankastraskova mne sa často zivalo pri fyzickej aktivite, pri cvičení alebo pri behu. Dôvodom údajne bolo zle dýchanie, nedokyslicenie organizmu a zivanim si to telo vypytalo. Treba vetrať, dýchať z hlboka.

comika
21. dec 2018

@jankastraskova ja som mala tento priznak ked som mala anemiu. Nedostatok zeleza a hemoglobinu = nedostatok kysliku v organizme. Ale popri tomto som mala aj dalsie priznaky ako unava, nesustredenost, niekedy busenie srdca, navaly potu.

lenrol001
25. júl 2024

@jankastraskova zistili ste príčinu zívania? Ja to mám teraz..vždy ráno sa mi zíva s napätim svalov celého tela..je to strašné....