Neustále bolesti žalúdka

10. jún 2024

Už 6 rokov bojujem s bolesťami žalúdka a neustálou nevoľnosťou. Na mojej ceste s týmito problémami som zistila že mám intoleranciu na laktózu, mliečnu bielkovinu a sama som spozorovala čo mi škodí z potravín. avšak niekedy na mňa doľahnú strašné bolesti žalúdka, ako napríklad teraz, kedy mi je nevoľno že sa nemôžem ani pohnúť mám hrozné kŕče v bruchu je mi úplne hrozné aj fyzicky aj psychicky. tieto problémy som riešila u doktorov od výmyslu sveta, nikde som nenašla adekvátnu odpoveď na všetko čo sa deje. Moja menštruácia je veľmi nepravidelná, posledné 2 týždne mám hrozné bolesti v pod brušku, podobné bolesti pri menštruácii. Obraciam sa preto na vás, ak ste niekto mali s týmto podobné problémy, či je nejaký alternatívny spôsob / liečba poprípade Babské rady, ako sa to dokáže zlepšiť? Ďakujem za každú radu a radu že “choď k lekárovi” prosím ani nepíšte. Ďakujem (myslím, že každý, kto podobné problémy rieši už X rokov, vie, aká je to zúfalosť)

dusana87
10. jún 2024

ahoj. ja som mávala kŕče a nevoľnosti až na grcanie, stále sfúknutá. kolega mi poradil vysadiť cukor (živia sa ním zlé baktérie) a celkovo som obmedzila sacharidy - hlavne bielu múku. Po zasmaženej polievke som šla umrieť. kedysi zabralo acidofilné mlieko, tak som si kúpila lactobacilly v tabletkách. a mám po probléme. klop, klop 🙂

autor
11. jún 2024

@dusana87 Snazim sa vzdat sa cukru, zlepsila som stravu, ale momentalne prezivam fakt neunosne bolesti a doktor nic, uz neviem,kam sa obratit

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
11. jún 2024

@taynee Podrazdeny som mala v minulosti, sibo a heli mi nerobili, mam debilnu doktorku, nic viac neviem dodat