Neustála únava a slabosť kvôli srdcu

11. aug 2024

Ahojte, cítim sa taká nemožná a na nič. Zistili mi zrýchlené búšenie srdca a ešte ma čaká aj sono srdca o 3 mesiace a na to zrýchlené búšenie som dostala tabletky a mám si dávať polku každý večer. Lenže ja ju neužívam pravidelne len keď cítim že už mi ide z hrudi vyskočiť no a vždy keď sa mi takto srdce pripomenie cítim strašnú slabosť a únavu stále som unavená a drieme sa mi nedokážem urobiť nič a som pre to nahnevaná na seba ... Pripadám si ako už dôchodca vtedy len späť a späť ani jesť mi nechutí nič len do postele a nie som schopná z nej vstať a fungovať a z toho mi je zle zo seba... Moja dr to samozrejme nerieši iba mi dala vymení lístok na holter kde mi to zistili a odtiaľ o 4 mesiace sono. Ešte som aj astmatik 🙄 Nedeje sa mi to často no skôr tak raz 2 krát za mesiac myslíte že to môže byť tým srdcom? Ja už som zúfalá zo seba z toho 😕

siegi
11. aug 2024

A aku mas diagnozu? Ak ti dali lieky aby si ich brala tak ich ber pravidelne a nie len ked citis busenie. Ja ked som v minulosti pravidelne brala betablokatory, tak prve 2 tyzdne kym si na ne telo zvyklo, tak som bola uplne hotova. Strasna unava, len spat sa mi chcelo, nic som nevladala. Potom bolo dobre, aj srdce sa skludnilo.

mamina7070
11. aug 2024

extrasystoly su bezny jav, ake lieky a kolko uzivas ?

inak co popisujes moze byt kludne zacinajuca depresia

taktotedanie
11. aug 2024

Asi si dostala specificky liek na tvoju diagnozu nie len magnezium, vies ty vobec, ze ten potrebuje urcity cas aby sa nim telo zasytilo aby sa busenie neopakovalo? A ked ho beries nepravidelne tak nikdy pozadovanu hladinu nedosiahnes!
Zufala mozes byt naozaj zo seba a zo svojho nezodpovedneho spravania mozes sa hanbit

zuzap33
11. aug 2024

@taktotedanie presne tak. Ja tak uz 10 rokov uzivam Concor 5, pravidelne rano 1 tbl kvoli vysokemu tlaku. Ak sa stalo, ze som zobrala napr, neskor, uz sa mi tak akoby chvelo srdce. Bolo to velmi neprijemne a obmedzujuce. Takze uz par rokov, vzdy rano presne o siedmej

luccija
11. aug 2024

Štítnu žľazu si mala dobru?možno to je neškodná arytmia, extrasystoly či obyčajny stres, úzkosť..
Nedostatok magnézia, tetania...liek ber tak ako máš.Zlaknes sa a už to ide...

kiki68
11. aug 2024

Mas lieky a zle ich uzivas, co cakas? Myslis, ze to predpisuju ako ibalgin, ci lentilky? Tam ide o pravidelnost tej davky