Neurológ pre dospelých v Košiciach

zuzula507
7. júl 2020

Poradte prosim top neurologa pre dospelych najlepsie Nova nemocnica , Košice alebo juh pripadne Terasa

dilino
7. júl 2020

Mudr Julius Jančo Nova nemocnica alebo na starom meste Mudr Jana Múdra

zuzula507
autor
9. júl 2020

@dilino prosim vas kde najdem Mudr.Janča? Dnes som obehala novu nemocnicu konkretne polikliniku a tam je iba 1 neurologicka.Pripadne nemate cislo do ambulancie? Na internete ho neviem najst

dilino
9. júl 2020

@zuzula507 ja neviem či berie pacientov ja som vám dala len typ opytať sa ma veľmi veľa je v Novej nemocnici na tej ambulantnej časti neidete do nemocnice ako na oddelenie ale v tej budove tie vysoke schody a na 4 poschodi.Ale robi len raz do týždňa.Neidete do areálu nemocnice ale do tej budovy veľke dlhe schody a na 4 poschodie.Aku neurologičku ste tam našla.

zuzula507
autor
10. júl 2020

@dilino no po tych dlhych schodoch som isla hore.To je poliklinika , pri nej su podzemne garaze.A nasla som tusim na 3 poschodi neurologicku MUDR.Annu Kučerovú žiadneho ineho neurologa nie.Ten ktoreho ste mi odporucili ma zaujal lebobnam vyhovuje lokalita a ma tiez velmi dobre recenzie preto som ho chcela najst.Ale tak nevadi skusim sa tam vybrat este raz mozno bude v inej casti nemocnice pripadne skusim este ineho neurologa v inej casti

dilino
10. júl 2020

tu je čislo na vrátnicu oni vás prepoja poviete koho chcete a spojovateľka to prepoji priamo do anbulancie a tam ked aj ON nebude nejaka neurologička určite a tam ked sa opytate kedy robi a tam sa dozviete 055/640 21 11 tam kde ja ti pišem sa rôzny neurologovia po dni najprv je pracovisko Telovychvy a športu a o poschodie vyššie je ambulantné oddelenie a tam sú aj iné neurologovia ja telefonné čislo nemám.Je to na 4 poschodi.

kibuk
25. aug 2020

@dilino zdravím náhodou kontakt na mudr Mudru nemáte? Dakujem

dilino
25. aug 2020

@kibuk je na Starom meste v Košiciach na Režnej ulici 14 na internete si to nájdite ale viem že už má plno neberie žiadných pacientov.

kibuk
25. aug 2020

@dilino cely čas hľadám ale telefónne číslo som veru nenasla

dilino
26. aug 2020

@kibuk ako to že ja som to našla za minútu a vy vôbec treba sa lepšie pozrieť.0917/ 073 334.

michaela4444
26. aug 2020

@zuzula507 Dr.Vašková v domčeku oproti zmrzline stara nemocnica

wasabka
10. nov 2020

Boli ste u niektorého? Alebo je v KE aj nejaký súkromik neurolog?

kibuk
10. nov 2020

@wasabka ahoj tak ja chodím k mudr Korenko a uplna spokojnosť

wasabka
10. nov 2020

@kibuk a ma normálny prístup, lebo moj neurolog terajší úplný nezaujem... A ako dlho sa čaká na termín prosim?

kibuk
10. nov 2020

@wasabka ako som zavolala tak som sla lebo som mala akútny stav a to odchádzam zo Snv a stále mám cca tri-štyri týždne zavolám dohodneme termín áno má dobrý prístup

wasabka
10. nov 2020

@kibuk ďakujem za info a ešte mam otázku na internete som čítala ze sa presťahoval? Ze nikto nevie kde, platí adresa a číslo na internete??

kibuk
11. nov 2020

@wasabka je na Rosnej v takom domceku

wasabka
11. nov 2020

@kibuk ďakujem veľmi pekne idem sa skúsiť objednať. Pekny den 😊

kibuk
11. nov 2020

@wasabka posielam ss

anavie
20. feb 2022

@wasabka ahoj prosim ta, nepamatas sa ci si cakala dlho na termin u doktora korenka ? Bola si spokojna ? Ja som akutny pripad a mam odporucanie z pohotovosti, rano mu chcel zavolat hned

wasabka
20. feb 2022

@anavie ahoj, úprimne si už nepamätám...viem že keď som volala tak mal pre mňa pomerne skoro voľný termín, ale bol tam problém s poisťovňou a nakoniec som bola u súkromníka v BA

anavie
20. feb 2022

@wasabka aha a aku si mala poistovnu ?

wasabka
20. feb 2022

@anavie dôveru

anavie
20. feb 2022

@wasabka aj ja mam, cize asi za vsetko trebalo platit , no nic skusim aj tak zavolat , potrebujem surne

wasabka
20. feb 2022

@anavie Áno, trebalo... veľa šťastia 🍀