Neurol - Atarax

andreosss
7. dec 2023

Ahojte, beriem Citalec s Neurolom. Od 19 októbra. Dnes mi psychiatrička povedala ze mam znižovať večernú dávku na polovicu a ak budem mat stav tak mam si dat Atarax.... Ma niekto takú skúsenosť? Ako účinkuje atarax?

pleby
8. dec 2023

Atarax sa podáva aj pred operáciami, pri úzkostných záchvatoch. Takže utlmuje. Dokonca bol podaný aj pri parapertussise v mojom okolí.

ibatanecnica
8. dec 2023

mala som Atarax istú dobu - pár týždňov (nastali ťažké životné situácie) zo začiatku fajn, potom akoby prestal zaberať. Potom som ho už nebrala, začal ma bolieť žalúdok a potom som zistila, že obsahuje laktozu, nejako mi to uniklo na začiatku. Ale už ani nebolo treba ho brať.

andreosss
autor
8. dec 2023

@ibatanecnica ďakujem krásne.... No uvidím mam ho nahradiť(namiesto Neurol) keď mi príde úzko uvidím aj ja... Kiez by nebol nikdy treba
Dakujem

mirina13
15. dec 2023

@andreosss ahoj zaberá ti ten atarax? Mne ho odporučila Dr pri ataku a nasadili mi nejaké AD polku tablety už mám úzkosti až panické neviem sa ukľudniť mám 2 ročnú dcérku a nedokážem byt sama doma s ňou hneď dostanem panicky strach nervozitu no strašne niečo neviem ako s týmto nadelenim ja budem ďalej… je to strašne niečo

andreosss
autor
16. dec 2023

@mirina13 ahoj..... Vieš čo znižujem tu dávku Neurolu a našťastie atarax nepotrebujem.... Začínam mať stav ze sa mi nedá dýchať ale snažím sa tým stavom postaviť... Boji a sníma... Ako prišli tak odídu... Všetko je to do riti v tej hlave ale ťažko sa stým bojuje....
Jaaaj chápem ta, ze byť na tebe užívaš si chvíľky s malou.... Neboj moja na všetko sú lieky.... Všetko sa dá liečiť.... Postupne to bude odchádzať...
Aké máš AD....