Nešpecifický útvar zistený na CT hlavy

7. jan 2022

Ahojte..Dnes som bola na CT hlavy..Našli mi tam nespecificky utvar nejakú leziu.Uz som objednana na MR ale to až o dva týždne:( Dovtedy budem pod velkym stresom:( Môže to byť aj zhubny nador?:( Máte stym niektorá skúsenost?

asocial
7. jan 2022

mam leziu v hlave. Ukazala sa na MRI. Je to vekom. Budem mat 40. Neurolog povedal, ze to nic nie je. Ze v 40ke mame 1, v 50ke 2, a potom aj viac. Ze je to vekom a je to prirodzeny jav.
Takze sa neboj.

autor
7. jan 2022

@asocial áno ale na veku asi nezáleží lebo ja mám 22..keby to bol nejaký nádor tak CT by to ukázalo?

lilly2303
7. jan 2022

Ahoj mne na MRI tiež našli lézie v oblasti spankov. Mám to vraj z migrény, aspoň tak mi to povedal doktor, ale vraj to nič nie je, vraj to je v poriadku. Ja som bola na MRI práve kvôli tým silným migrénam.

asocial
7. jan 2022

s najvacsou pravdepodobnostou ano. Ale uvidis, ked budes mat po MRI. JA som sa strasne bala MR, fakt, mala som nastudovane vsetko mozne. Nakoniec sa mi to tak strasne pacilo, to klopanie, hukanie, az sa mi nechcelo z tunela von. Uvidis, netrap sa. Aj ked sa to lahko hovori, neboj sa. O par tyzdnov sa ti ulavi.

autor
7. jan 2022

@lilly2303 a moze lezia merat 6x7x9 milimetrov? Do 1cm aj viac? Taky nejaky utvar alebo leziu mi našli..

lilly2303
7. jan 2022

Takto som to mala rozpísané v správe

martinkatinka
7. jan 2022

Ja to mam tiez, vraj pozapalove stavy a migreny.... To aj sedi.