Nespavosť

24. jan 2023

Baby, prosím o rady... Už mesiace trpím nespavosťou a neviem nájsť príčinu. Mam tri deti, 12,9 a 1 ročne, deti nie sú náročné, momentálne som na RD, deň trávim normálne, bežné domáce činnosti, venujem sa deťom, nemám nejaké psychické problémy, riešim bežné starosti. Aj napriek tomu sa ráno budím nesmierne unavená, a večer nie a nie zaspať... Vyšetrenia v poriadku. Prosím, nejaké čaje alebo prírodné prostriedky neviete poradiť? Alebo neviem, niečo, čo ma uspi... Celý deň chodím, behám okolo deti, čiže nebude to tým, že by som nemala žiadne aktivity, myslím, že telo sa mi unaví dostatočne. No neviem si dat rady už.... Úplne unavená čumím do stropu celé noci...

falbala132
24. jan 2023

melatonin 5mg, najlepsie s postupnym uvolnovanim

maria1310
24. jan 2023

uplne ta chapem, ja po narodeni dcery to iste, mam asi kazdy mesiac taky tyzden ze nie a nie spat....a nic nepomaha...ale celkovo na skludnenie pijem vecer caj z DMky na dobru noc, potom magnezium a ked uz sa citim aj tak nekludne tak Dospinox -melatonin pod jazyk, len to netreba s nim prehanat🙂

ninka297
24. jan 2023

Uvar si hodinu pred spaním sypaný čaj - levanduľa alebo medovka alebo materina dúška...funguje na 100% 🙂

autor
25. jan 2023

Ďakujem pekne. Skúsim, snáď sa nejako dostanem do pohody a začnem normálne spat... Lebo je to o ničom, že doslova od únavy nevládzem zaspať...

calla55
26. jan 2023

skus Zerex Pillow je prírodný

helen_167
26. jan 2023

Skúste si dávať Bkomplex ma ukludnujuce účinky, možno vám chýbajú nejaké vitamíny a preto ta nespavosť, telo sa ozve keď je niečoho nedostatok