Nešla som na posudkovú komisu

mareka49
8. sep 2023

Ahojte, jedná sa o majú maminu.
Má psych problémy s ktorými je PN.
Nedostavila sa na posudkovu komisiu.
Ako sa zachová lekárka a UPSAV.

mareka49
autor
8. sep 2023

Dolnim, že mama je na PN dlhšie ako rok a má PN od psychiatricky.
Má 3 mesiace do dôchodku ale nebola mi schopná dostaviť sa k obvodnej.
Dakujem

kacena4
8. sep 2023

mozu jej zrusit pnku, nech zavola dr a vysvetli preco neprisla, ak ma velky priblem nech sa da radšej hospitalizovat

luccija
8. sep 2023

@mareka49 kontaktuj hneď doktorku a vysvetli...mala strach ísť sama?nabudúce ju treba sprevádzať.Asi môžu ukončiť pn neviem nevyznám sa v zákonoch, ale zase, ak má psychické problémy úzkosť chápem, že nevie odísť z domu

doriiis
8. sep 2023

Ukončiť pn a požiadať o predčasný dôchodok....3 mesiace veľmi neuciti na dôchodku.

alickapusinka
8. sep 2023

Ma ísť na komisiu a nepôjde no nič vyradia ju to je inštitúcia nie holubník. Takých čakateľov na komisiu je na mraky. A tvoja mama nepôjde dôvod je aký že nešla .Je ležiaca nechodica aký bol problém že nešla. Ak by pracovala môžu jej zrušiť PN. To nie je len tak toto sú úrady a vážne veci.

silvia2013
16. jan 2024

@alickapusinka ty si teda empatická

victoriab
16. jan 2024

@alickapusinka ale ved aj pan danko mohol fukat az po 15 hodinach 🤣 vazne veci su to, zial, len pre nas, obycajnych 😶

simca06022011
16. jan 2024

@alickapusinka moja praktická ma posunkového lekára zo sociálnej každý mesiac... žiadna dráma sa tam nekoná. Dokonca vážený byzeruje aj náhodných pacientov. Tiež by som tam išla iba s veľkou nechuťou, človek s psychickými problémami s tým veru môže mať problém.

Autorka, volať lekárke co teraz. Ukončia jej PN ak nebola na KO ako mala nakazane. A proste ju tam nabudúce doviezť.

alickapusinka
16. jan 2024

@silvia2013 nie radšej budem jej písať prejdeš na milion percent ja na priamo a aspoň vie na čom je neznášam omáčky okolo toho a radšej napíšem pravdu. Sú ľudia ktorý sú taký že budú aj klamať do oči. Ja som neempatická TY to vieš odkiaľ poznáš ma ak nie tak netrep somariny. Ja som až dosť empatická ja som sa starala o svoje postihnuté ležiace dieťa do jeho smrti. Ak by som bola neempatická tak by bol v ústave. A pomáham dalej postihnutým zadarmo takže o empatii my ty nepíš ak má nepoznáš.

silvia2013
16. jan 2024

@alickapusinka hlavne si oprav gramatické chyby Y a I .

alickapusinka
16. jan 2024

@silvia2013 rozkaz pani prezidentova