Neskutočný smäd

7. sep 2020

Ahojte baby nikdy necítim smäd dokonca ani keď je horúčava ani keď športujem. Proste pitný režim slabota keďže telo ma neupozorní že malo pijem. No od večera ma neskutočne suší. Pijem pijem a stále málo. Hodinu som hore a už mám vyše pol litra v sebe čo je u mňa nezvyk niekedy ani denne toľko nedám. Nestretli ste sa s týmto stavom ? Nepila som alkohol takže to nebude z toho 😏

dejka77
7. sep 2020

Moze to byt priznakom cukrovky, ale isto su aj ine priciny.

horalka1986
7. sep 2020

Nemas v rodine alebo v okoli niekoho kto by ti mohol zmerat cukor? Ako sa pise vyssie, je to priznak cukrovky ale len jeden z mala takze aspon aby sa ta najhorsia moznost vylucila.

nikpa
7. sep 2020

Treba hľadať príčinu, ako píše vyššie je to aj jeden zo znakov cukrovky. Zašla by som k dr na odbery

ayanamirei
7. sep 2020

pol litra za hodinu sa ti zda vela ? a ze tolko niekedy nevypijes za cely den? nuz necuduj sa, ze tvoje telo sa rozhodlo, ze uz toho ma dost 😉 a sorry, ale vyhovarat sa na to, ze ta telo neupozornilo pit, je take akoze necitim, ze smrdim, tak sa tyzden neosprchujem ...

janka_266
7. sep 2020

Ja tiež nepijem veľa vody. Ešte v práci ako tak odkedy mám na stole džbán s vodou, ale aj ten má len 1,5 litra a aj to niekedy nedám celé za 8 hodín. Cez víkend som schopná prežiť na 2 deci vody. A potom tiež
Nastanú take stavy, že to treba dohnať, ale nie až tak. Treba si to pripomínať, nosiť vodu so sebou. Je na to aj kopa aplikácii.

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moonlight1210
7. sep 2020

treba dat skontrolovat aj oblicky. tym, ze si zvykla tak malo pit, mohla si ich postupne poskodit.

andreatytler
8. sep 2020

Ja som mala obrovksky smad po cisarskom. Myslim ze koli epiduralke, lebo nic ine mi nedali. Vtedy som vypila 6 litrov vody za jednu noc.
Ale ak by som bola na tvojom mieste, ja by som nebola vyplasena ze mam smad. Skor by som bola vyplasena z toho ze som nikdy smad necitila.
Chronicka dehydratacia je velmi zla pre telo ale moze trvat roky kym sa prejavy... To je velmi nespravne nepit len koli tomu ze necitis smad.

eliska13
8. sep 2020

Je veľmi nebezpečné malo piť trpia Ti obličky, môžeš mať nízky tlak, únavu, zapchu, máš hustú krv snažím sa to sledovať tiež by ma inác nenapadlo piť

eliska13
8. sep 2020

@andreatytler ja som bola strašne smädná pri kojeni a po pôrode som sa asi mesiac dva budila v noci, že som celá spotená a stále smadna

lauriema
8. sep 2020

Ahoj ja to mam tiež tak sú dni že sa večer spamätam že som nič nepila tak sa na pijem, tiež ma telo neupozornil že malo pijem aj keď je von 40stupnov. A občas príde na mňa taky smäd že dovi normálne sa neviem dopit...