Neskutočná únava

7. jún 2024

Ahojte dievčatá neviem z čoho ale poslednú dobu som velmi unavená, aj ráno ked vstávam som unavená. Ja pravda, že v noci a často budím nemám kvalitný spánok. Momentálne nechodím do práce som doma a aj tak som unavená. Mám 39 rokov a jedno dieťa. Už sa bojím či nemôžem mať rakovinu. Hodnoty železa mám nižšie. Myslíte že únava môže byť aj z depresie??

jaass
7. jún 2024

Nasaď si vysoké davky céčka a magnezia, bude lepšie, a čo sa týka depresie, máš ju z čoho mať?

dzulli1980
7. jún 2024

Doplniť železo + začni brať magnézium ... ak nepomôže, smer lekár.

bela30
7. jún 2024

Tlak mas v poriadku?
A co stitna zlaza?

feb13
7. jún 2024

V prvom rade treba vylucit anemiu a stitnu zlazu. Aj z depresie to moze byt.

punka24
7. jún 2024

Únava ide ruka v ruke s nízkym železom... Odporúčam hémove železo (lepšie sa vstrebáva) a k tomu vitamín C... Ten napomáha ku vstrebávaniu železa... Ak je človek unavený aj psychika sa zhoršuje...

marianarem
7. jún 2024

A mas mat z coho depresiu? Ked sa v noci casto budis, tak na nieco aj myslis, nieco ta trapi, alebo len zle spis a netusis preco? Unava moze byt nekvalitnym spankom, tak treba zistit, z coho je ten.

luccija
7. jún 2024

To bude železom.A tým, že si doma aj zlým spánkom v noci.Ked nemusíš, tak doľahne únava.Ked musím ísť do kancelárie mám režim a nie som unavená akonáhle robim z domu tak sa len motam.

jankafark
7. jún 2024

Ja keď som mala aj len troška nižšie železo hneď som bola unavená .. nasadila som sirup narosan a po pár dňoch som bola ok

zuzanna33
7. jún 2024

Magnézium posilniť a kvalitu spánku treba zlepšiť. Určite únava môže byť aj z depresie keďže zatazujes mozog a myslíš negatívne nič žiadne choroby si neprivolavaj.Ako baby píšu preventívnu prehliadku odber krvi možno nízka hladina cukru,tlak ,žľaza , hormóny ti môžu kolísať a pod len treba to riešiť

tundra
7. jún 2024

Zivotna energia sa skryva v nadoblickach.
Mne pomohla akupunktura,3 mesacna terapia a clovek ako vymeneny.
Hod do googla TCM - zivotna energia,dozvies sa viac😉

fido69
7. jún 2024

Ráno vstávaš a si unavená. Máš nekvalitný spánok. Nechrápeš v noci?
Možno by bolo dobré vyšetrenie v spánkovom laboratóriu. 😉
http://www.spankoveporuchy.sk/diagnostika-poruc...

marcellka32
8. jún 2024

Ráno sex, horčík, céčko, zdravé raňajky, myseľ obmedziť na keď nejde o život nejde o nič 👍