Neskutočná bolesť ramena

15. sep 2024

Ahojte od piatku ma neskutočne boli rameno. Boli ma tak, ze cele noci nespím. Skúsila som naplaste natierala gelom, lieky od bolesti vôbec nezaberajú. Myslíte, ze by mi na pohotovosti pomohli, alebo mam nejak vydržať do zajtra a ísť k svojej obvodnej lekárke?Nikdy som na pohotovosti nebola, tak neviem ako to tam chodí.

pribinak
15. sep 2024

Normálne chod na pohotovosť. Dajú injekciu od bolesti a niečo na uvoľnenie

minenkak
15. sep 2024

Ortopéd,tam môže byť toho veľmi veľa,skúšala si magnézium s brufenom,alebo novalgin

autor
15. sep 2024

@minenkak všetko som už vyskúšala, nič nepomohlo. Po liekoch od bolesti nepríde úľava ani na chvíľku,ako keby vôbec nezaberali.

minenkak
15. sep 2024

Tam pomôže len ortopéd,mne pomohla operácia,tam môže byť zápal,kvalifikácia,zničená chrupavka, roztrhnutý svaly, šľachy

helka77
15. sep 2024

Ja som toto prekonala pred týždňom, dve noci som preplakala od bolesti, pomohol ortoped pichol mi injekciu priamo do kĺbu, na druhy deň neskutočná úľava, chodim na rehabilitácie, prebehol tam aj zapal klima, prievan ked boli horúčavy ale hlavný dovod ze mam jednostrannú prácu dvih pravú ruku hadam aj tristokrat a mam degenerativne zmeny z toho ,takže uvidíme ako dopadnem do budúcna

minenkak
15. sep 2024

@helka77 neukázal ti kolagén alebo kyselinu hyalurónovu brať?

helka77
15. sep 2024

@minenkak zatial nic len Nimesil od bolesti a zápalu a tie rhb a na kontrolu mám ist po rhb o dva týždne

autor
15. sep 2024

@helka77 a vyrážala ti ta bolesť až do lakťa a prstov na rukách?

joesvk
15. sep 2024

Keď máte v meste ortopedické oddelenie, tak tam na pohotovosť .Keď nie,tak na bežnú pohotovosť.
Na pohotovosti väčšinou platíš nejakú menšiu sumu,ale určite choď.

aandrea9
15. sep 2024

Skúsila si aj chladive naplaste? Takéto nočné bolesti to môže byť zamrznuté rameno a to treba chladiť, nie zahrievať. Mne pomohol až obstrek.

helka77
15. sep 2024

Nie od lakťa v pohode, ale ramenom som nedokazala pohnúť od bodavej bolesti a v noci aj v kľude ma strasne bolelo len som sedela na posteli a plakala od bolesti dve noci, ortoped napisal to zamrznute rameno ale mne teplo ulavovalo , u lekara na chodbe bol prievan tam som skoro skapala tak mi vadil chlad

autor
15. sep 2024

Bola som na pohotovosti. Dostala som injekciu, ale ani ta nezabrala, rameno boli stále rovnako. Zajtra pôjdem k svojej lekárke.

minenkak
15. sep 2024

Choď hneď k ortopedovi a nech ťa aj hneď zoberú,toto je na dlho s plecom

helka77
15. sep 2024

@minenkak k ortopedovi potrebuje výmenný listok od obvodnej

minenkak
15. sep 2024

@helka77 to som nevedela

cukroska
16. sep 2024

Ja som mala yo isté K doktorovi som nešla diho sa liečila sama od liekov od bolesti,uvoľnenie svalstva a flector 3x za deň. A nakoniec zápal ramenného kĺbu .

autor
16. sep 2024

Ahojte tak som dnes bola u lekára. Mám nadtrhnuty sval. Na 3 tyzdne som dostala bandáž a potom sa uvidí podľa toho ako sa to bude hojit.

minenkak
16. sep 2024

Tak veľa stasie,ja som mala roztrhnutu šľachu