Nervozita stres - voľnopredajné lieky

28. júl 2023

Ahojte baby prosim tie ktore uzivate nieco na stres nervozitu poprosim z vl.skusenosti nieco co vam zabralo. Nejaky typ na nieco volnopredajne. Dobre recenzie citam na anxiolan. Dakujem

mullerova46
28. júl 2023

Mne anxiolan nezaberal vôbec. Používala som persen alebo persen forte a niekedy aj 2 naraz. Poprípade ak potrebujete ukludnit pred spánkom tak dobrý je čaj z valeriany lekárskej ktorá sa nachádza vo všetkých bylinkových liekoch na ukludnenie 🙂

pkgirl30
28. júl 2023

Persen Forte je perfektný, nie je návykový, čaj z rumančeka je tiež dobrý pred spaním.

autor
28. júl 2023

@mullerova46 dakujem potrebujem skor nieco na zmiernenie nervozity a stresu pocas dna nie na nespavost...aby som nebola klbko nervov pocas dna

letfenixa
28. júl 2023

Sedatif.
Bachove esencie.

pkgirl30
28. júl 2023

Persen mňa neuspával používala som ho hlavne počas dňa na nervozitu

deti95060810
28. júl 2023

Magnézium - ale dlhodobo
Magnosolv - je na predpis...len si vyskúšaj najskôr doma zobrať, lebo mňa tak oťapí že by som aj zaspala...možno na teba nebude mať až také účinky
Troška slabší je Magnerot - volnopredajný liek
oba sú magnézia.

Ak už nič nepomôže tak si daj predpísať Neurol 0,25 - nemusíš zobrať celú tabl., zober len 1/4 alebo len taký malilinký kúsoček ....

sisaka
28. júl 2023

Treba hľadať pričinu nervozity, nie sa snažiť potlačiť symptómy, ešte nejaké vitamíny Ok, ale ani bylinné prípravky nie je dobré brať dlhodobo a už vôbec nie návykové latky ako benzodiazepíny.

pkgirl30
28. júl 2023

@sisaka veď to je jasné ale na to si každý príde sám

kp7333
28. júl 2023

Guajacuran, magnezium a caj z medovky.

abigail88
28. júl 2023

Mne zatiaľ vždy pomohol persen

mullerova46
28. júl 2023

Na to je persen. Len som spomenula aj ten spánok. Ja som persen používala počas vysokej školy aj potom v práci keď som toho mala veľa a mala som úzkosť

linda97
29. júl 2023

Cbd kvapky a depress

ndrag
29. júl 2023

Valeriana caj, ale zarobila som si vacsie mnozstvo. Hnusny, ale fungoval 👍

rock7
29. okt 2023

@linda97 ake cbd používaš a konkretne načo