Nervové zrútenie a depresia

21. máj 2022

Ahojte je to pre mna trochu citliva tema, preto pisem anonymne. Mam to tak uz roky, neviem ci to je povahou alebo proste tym aka som, preto budem rada ak by tu bola nejaka, co ma alebo mala to iste co ja, aby mi dala vediet o co ide??? A ako to riesit? Mam 28r, zadana, zatial bezdetna, pracujuca. Problem je v tom, ze som velmi citliva a asi to je ten problem, ale viac ma trapi to druhe. Ide o to, ze ci ked su nejake problemy doma, ci v praci alebo hocico, drzim sa, ale cim dlhsie sa to kopi, pride zlom a ja sa psychicky zrutim, nemam na nic chut, placem zo zufalstva a som v depresii. Trva ti tak 1-3 dni potom sa dam dokopy a takto to funguje. Zrutim sa a place vtedy, ked som sama a nik ma nevidi. Co robit??? Psycholog nepomoze, ani by som sa nevedela niekomu nejak otvorit. Dakujem za precitanie.

dzulli1980
21. máj 2022

Prečo by Ti s tým psychológ nepomohol? ... už si skúšala zájsť za nejakým? Nájdi si odborníka, ver tomu, že dobrý psychológ dokáže urobiť zázraky ... Ťa spracuje tak, že mu povieš aj číslo podprsenky, akú nosíš ... tiež mám dni, keď je všetko čierne, nič ma nebaví, aj si porevem, aj som v depresii, no psychickým zrútením by som to nenazvala ...

loliki
21. máj 2022

Daj si Magnézium, B komplex, zájdi do lekárne poradia Ti. Možno aj ten psychológ by poradil. Vygoogli si čo by ti pomohlo.

ivangeline
22. máj 2022

Psycholpg pomoze. A velmi. Budem mat 29. Doteraz som nevedela..ze som citliva a preto to tak je.. :D :D Prisla som si flegmaticka a nerozumela svojej melancholii.. (Bolo to len pptlacovanie a nie flegmatizmus...) Psycho ti pomoze,ak sa chces v tom (v sebe) hrabat,kto si a aka si a preco...

daniela2202
22. máj 2022

Lieky