Nervové zrútenie

27. máj 2023

Som na pokraji psychickych sil, uplne vycerpana, dnes iba placem stale a uz mesiac sa nutim do akychkolvek aktivit. Mam problemy vo vztahu a som uplne vyhorena. Ostala som aj doma z prace, ze si oddychnem, ale stal sa opak, som este viac unavena a ubolena, doslova ma boli aj kazdy nadych. Moze to byt nervove zrutenie?

derdia
27. máj 2023

Pomoze ti jedine psychiater... Chod, neboj zvladnes vsetko, a toto raz bude len spomienka. Mam s tym skusenost.

luckabj82
27. máj 2023

Tam už nieje na čo čakať ,smer psychiater

dari226
27. máj 2023

Dovtedy aspon volnopredajne lieky na nervy prirodne bez predpisu...napr. neurodon od weleda. V dm maju aj caj na nervy. Vyskusaj

stanulienkat
27. máj 2023

Veď už tu máš jednu tému, nie? Treba od toho chlapa jednoducho odísť.

autor
27. máj 2023

@derdia
@luckabj82 ked ja tak dufam, ze to zvladnem sama. Nechce sa mi brat lieky. Po kovide som prekonala uzkosti sama. Tak si myslim, ze by som to aj tentoraz mohla zvladnut aspon s pomocou psychologa. Vazne je to uz na psychiatra?

domkakvet
27. máj 2023

Aj mne sa vidi ze si tu uz jednu temu mala, chod do prace a prid na ine myslienky.

autor
27. máj 2023

@domkakvet ale ved ja mam pracu a mam aj stale zamestnanu mysel

domkakvet
27. máj 2023

Ved si pisala ze mas volno z prace.

luccija
27. máj 2023

Prečo sa bojíš ísť k psychiatrovi?veď vidíš, že to je len horšie.

autor
27. máj 2023

@domkakvet vsak ano mam pracu ale momentalne mam volno.

autor
27. máj 2023

@luccija lebo nechcem hned tabletky ked to mozno zvladnem aj sama s nejakymi radami

luccija
27. máj 2023

Tak to skús sama, alebo pomocou psychológa.
Ale ja by som nečakala

domkakvet
27. máj 2023

Ved to pisem aby si uz nemala volno a isla pracovat.

autor
27. máj 2023

@domkakvet mozno dobry napad ale mna vsetko boli a som neskutocne unavena. netusim ci by som to zvladla

derdia
27. máj 2023

Ja som zase skor za lieky.

Ja som 5 rokov mala depku, nevedela som o tom, myslela som si stale, ze ja som na vine za to ako sa citim. Vyskusala vsetko mozne... Az som prisla do amb psychiatra total s vybitymi baterkami, a na pokraji zufalstva... A bola som 3 mesiace pn.
Mne lieky pomohli objavit samu seba, zastat sa samrj seba, najst silu vzopriet sa tomu, comu som dovtedy nedokazala a zvnutra ma to deptalo... Takze za mna jedno velke plus, ze existuju lieky.
A este jedna otazka... Keby si mala problem s tlakom, alebo tepom srdca, tiez by si to najskor chcela vyskusat sama?

almia
28. máj 2023

@domkakvet veď tém môže mať kolo chce.. !! Nie? Že si ty odborníčka a vieš kto kedy vo písal a kolo krát 😂😂👎

domkakvet
28. máj 2023

@almia ja som jej nepisala, ze mala viac tem.

katkati
28. máj 2023

Psychiater je lekár aki každý iný, len je odborník presne na ťažkosti, ktoré máš ty. Bolesti telá máš ako vedľajší príznak depresie a úzkosti. Veď tak ako boli zlomenina, boli a možno aj horšie duša. Prečo tak nezmyselne trpieť kvôli predsudkom voči psychiatrom. Nemusíš brať lieky celý život. Depresia má dobre prognózy aj na úplne vyliečenie. Drž sa.

hanahsuza
7. dec 2023

Môže to byť z nedostatku D vitamínu, nasaď si dVit a užívaj každý deň celú zimu...uvidíš zlepšenie a vždy keď vyjde slnko aspoň na 20min. sa poohrievať. Zvládneš to, treba sa postarať o telo aj dušu