Nervové problémy

6. aug 2024

Krasny slnecny den prajem vsetkym, vsimol som si ze daco podobne tu bolo par krat riesene v starych diskusiach ktore mi vyhodilo na modrom konikovi. Ale idem za vami z prozbou lebo uz neviem kde sa uz posunut rok ma trapia problemy ktore sa menia a pride mi ze sa zhorsuju, zaciatky boli take minuly rok ze hmlenie oci, pocit ako keby som nevnimal okolie len vsetko pocul v hlave a tam to riesil ako keby som stracal kontakt z telom toto som mal mozno pol roka, na dalsiu cast roka hmlenie oci sa vytratilo ale prislo pre zmenu slabosti tela pocit takej neistoty tela tocenie hlavy tazke nohy ruky pocit ako keby ma telo pri chodzi tahalo do stran a poslednu dobu citlivost na slnko. Tieto problemy zacnu vzdy pri pohybe pri lezani len obcas mam ako keby sa mi tocilo telo a hojdalo ale divne je na tom ze ked zajde slnko tak problemy vymiznu skoro uplne a uz sa mi da aj soferovat. Je tu prosim vas niekto kto tieto problemy zaziva ale zazil a presiel si tym? Tetania testy negativne chiropraktik v poriadku , krcna ct v poriadku očna endo vsetko v poriadku. Viete dakto poradit dakujem za kazdu radu..

elenajezova
6. aug 2024

Co to je v poslednej dobe tak často... To točenie hlavy aj u mňa...

autor
6. aug 2024

Neviem neviem ale uz rok ma to trizni a uz nemam na to energiu, mozno dakto povie si chlap ale toto je na hlavu a ked este sa nevie nic zistit

vesimelonimarsista
6. aug 2024

Nechaj si urobit magneticku rezonanciu mozgu.

autor
6. aug 2024

@vesimelonimarsista Ano cakam na vysledky… keby je daco v hlave tak by som to mal stale tieto stavy nie? Ci sa to moze raz za cas prejavit?

vesimelonimarsista
6. aug 2024

Nie som lekar...pockaj si na vysledky. Mne sa skleroza na zaciatku prejavovala tiez dost nespecificky, napokon ju ukazalo az MRT.