Nepríjemný pocit po zaspatí

19. jan 2022

Ahojte , prvej sa mi toto stavalo raz za cas teraz velmi casto prosim napiste mi kto ma podobny problem , uz som zufala, nemozem sa normalne tesit zo zivota, deje sa mi to ked zaspim vyskocim mam hnusny pocit na hrudi akoby srdce zastavilo alebo take nieco, tazko sa to opisuje, pobehane vysetrenia , vsetko ok , na kardio extrasystoly, tie su vraj neskodne, na tie som si uz zvykla, a na ortopedii mi zistili vyrastky v oblasti hrudnej chrbtice , 25 som objednana na podrobnejsie vysetrenie.... neviem fakt co to moze byt ale poriadne mi to zneprijemnuje zivot,nechce sa mi verit ze taketo veci moze sposobovat psychika

emalka
19. jan 2022

Spankove apnoe to nemoze byt, o tomto ste sa nebavili? To je sice zastava dychania a nie srdca ale myslim ze cloveku je velmi tazke rozlisit co sa vlastne stalo a obzvlast ked spi.

andrea_82
20. jan 2022

mne sa to tiež stáva, mám pocit, akoby som sa dusila, napriek tomu, že zhlboka dýcham. Pripisujem to tomu, že mám problémy so štítnou žľazou a mám vyššiu váhu.

essinna1
15. dec 2022

Ahoj aj ja som to mávala , nakoniec mi zistili tetaniu . Bolo to z psychiky . Začni užívať pravidelne magnezium

insert1980
6. feb 2023

@essinna1 ahoj. Aj ja to mávam az sa zlaknem..sranda ked spim poobede tak nič. Ako si na tom? Mne dojtoeka hovori ze to je stres a nervy...ďakujem

essinna1
6. feb 2023

@insert1980 už to prešlo a áno bolo to nervy a stres . Papaj magnezium a pi ukľudňujúce čaje a skús na to nemyslieť prejde to

insert1980
8. feb 2023

@essinna1 ďakujem.