Nepríjemné potenie a padanie vlasov

3. nov 2023

Ahojte poraďte nejaký fakt dobrý deodorant antiperspirant niečo čo fakt pomáha. Strašne som sa začala potiit a vždy sa ten zapach prežije ci už cez nivea,dove, prírodný bez soli a hlinikov. Pánsky som mala a tiež nič, po 2 hodinách sa cítim. Je to veľmi nepríjemné. Dotoho mi začali strašne vlasy padať. Hrôza

barbora0308
3. nov 2023

Odporucam driclor z lekarne 🙂 i ked mne zabera deodorant od aloe forever (spociatku to nemalo skoro ziadny efekt, ale tak ako mi aj odporucili, treba ho uzivat dlhsie, kym si telo zvykne a naozaj sa tak stalo, uz ho pouziva aj manzel 👍), ked viem, ze budem niekde dlhsie alebo idem na spolocensku udalost, tak si vzdy dam tento driclor.

pribinak
3. nov 2023

Zvýšiť pitný režim, najmä cistu vodu a možno niektoré druhy čajov.
Na padanie vlasov by dom si kúpila zinok a nejaké vitamíny k tomu
A zvazila návštevu kožnej ambulancie

vvrabec
3. nov 2023

Nadmerné potenie a vypadávanie vlasov môžu byť aj príznaky ochorenia šťítnej žľazy.

didian
3. nov 2023

skús detský zásyp na prdelky malých detí...vyskúšané

didian
3. nov 2023

na vlasy mi chvíľu pomohlo vlasové hnojivo...mala som 3 balenia, potom to už neúčinkovalo

nevenka
3. nov 2023

@vvrabec ano, zvysena funkcia, treba ist najprv za obvodbtm, @autorka, hlavne, ak to zacalo z nicoho nic byt take strasne.

isis234
3. nov 2023

Nepotím sa, používam z ORIFLAMe gulôčkový antiperspiračný dezodorant. Do 14.11. sú akcie 15%. v katalogu sú za 1.99€.
V lekárni som chcela kúpiť Alpicorr*F . Povedali mi, že to je napredpis, kožná lekárka, alebo obvodný lekár.
Kupila som kofeínový šampon DIXI, Potom Loreal posilňujúci - prestali mi padať. Teraz používam z ORIFLAMe DUOLOGI