Nepravidelný cyklus

maribell
12. nov 2013

ahojte mam taku otazocku .. po porode nemam pravidelny cyklus ...pridavam aj fotku menstruacneho kalendara....mohli by ste mi tu prosim nejako vysvetlit ako si podla neho mozem vypicitat plodne dni? ...aspon priblizne...dakujem

jaruska12345
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maribell
autor
12. nov 2013

@jaruska12345 ale ja nechcem praveze nic zbytocne brat... to sa mi nedaju vypocitat plodne dni aj podla tohto? ...

farmacka
12. nov 2013

neodporucam nic brat..ale pokial nie je cyklus pravidelny, plodne dni sa nedaju vypocitat.. a keby sa aj dali, stale to nie je stopercentna zaruka, ze neotehotnies 🙂

maribell
autor
12. nov 2013

@farmacka nechcem nic brat uz som napisala 😀 ....a nechcem zaruku ze neotehotniem skor ze kedy mame najvacsiu pravdepodobnost otehotniet 😅

kochanka
12. nov 2013

@maribell ahoj aj ja mám velmi nepravidelny cyklus v priemere od 23 až 50 dni radím ti len kúpiť ovulačné testy alebo merať bazalnu telotu nič ine

maribell
autor
12. nov 2013

@kochanka a ako presne sa meria bazalna teplota? ..myslim ake pri tom platia zasady? .. 🙂

kochanka
12. nov 2013

meria sa digitálnym teplomerom najlepšie na 2 desatinné miesta najlepšie v pošve každé ráno v tú istú hodinu ked sa zobudíš a pred tým ako vstaneš z postele a zapisovať treba sú na zapisovanie aj stránky pred ovu býva nižšia teplota a ked ovu nastáva teplota klesne a hned stúpne a mala by sa stála držať hore až do príchodu ms

farmacka
12. nov 2013

tak treba sexovat kazde tri dni a nemusis pocitat plodne dni.. 🙂

maribell
autor
12. nov 2013

@farmacka vsak hej ale niekedy sa zadari ze aj 4 dni nic a nechcem to akurat prepast 😀 a 3 dni stacia? ved ja som citala ze vajicko sa da oplodnit iba 24 a najviac 48 hodin od dozretia ...tak neviem 😀

farmacka
12. nov 2013

asi teda iba tu bazalnu teplotu merat, ako ti bolo odporucane.. ale ak si prvy raz nemala problem otehotniet, ja si myslim, ze pri pravidelnom styku relativne rychlo otehotnies znova..

maribell
autor
12. nov 2013

@farmacka mno to je pravda ze prvyy krat som otehotnela hned prvy mesiac ..ale to sme sa milovali aj niekolko krat za den kedze sme mali takzvane "medove tyzdne" 😀 mno tak budeme merat teplotu

farmacka
12. nov 2013

@maribell pripadne este v obdobi v polovici cyklu styk castejsie, hned po menstruacii zriedkavejsie..

jaruska12345
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maribell
autor
13. nov 2013

@jaruska12345 ale ako som pisala ja nechcem nic brat... jednoducho ten cyklus tak ma asi byt... a nechcem ho nicim napravovat..jednoducho to je priroda... a to neexistuje ziadna zasada? .. ze kolko dni po zacati ms nastupi ovulacia?

jaruska12345
Odpoveď bola odstránená
Zobraz