Nepokojné nohy a ruky

nikuskaakolarova
26. jún 2024

Ahojte prosím o radu lebo som už zúfalá posledné dni mávam vždy večer keď si ľahnem do postele nepokojné nohy a ruky niekedy keď zadriemem tak sa po chvíli zobudím na to že mám zase nepokojné nohy a ruky čo by ste mi prosím poradili každú noc cestujem s nohami po posteli čo neviem čo mám s nimi robiť kam ich mám dať a ruky to isté krútim s nimi mávala som to občas ale vždy to prešlo po pár dňoch a mala som pokoj no teraz to už trvá dlhšie 😢čo by mi na to prosím pomohlo ďakujem za každú radu som už zúfalá že nemôžem normálne spať 🙏🙏🙏😔😢

adri266
26. jún 2024

@nikuskaakolarova syndrom nepokojnych noh. Doplnit hlavne vecer magnezium.

evcagabi
26. jún 2024

A aj zelezo

wanduska327
26. jún 2024

@nikuskaakolarova Ahoj, vieš čo ja som to mala v takom stave že ani spať som nemohla. Začala som chodiť na neurológiu dali mi magnosolv nič nepomáhalo ...až raz doktor povedal že proste si mám stiahnuť s niecim nohy. Stiahla som si pred spaním s obväzom poriadne vyložila asi na pol alebo na hodinu potom keď som cítila že už idem spať odviazala a asi po týždni to prestalo a vďaka Bohu nevrátilo sa to

alzbeta44
27. jún 2024

@nikuskaakolarova
Nič Nepomáha 🥲🥲
Som Na tom tak isto preto Vám píšem aj o 2 ráno lebo kvôli nepokojným nohám nemôžem spávať.
Ani Magnezko ani cviky ani nič.
Jedine Sa poprechádzať po dome hoci kedy ja aj v noci musím si poskákať a poprechádzať sa alebo si popukám chrbát ponaťahujem celé telo a potom zaspim inak ani k nepoznám žiadnu radu.
Neviem Si predstaviť že pri mne by niekto ležal v posteli spím sama aby som mala svoj priestor na naťahovanie sa.