Nepociťujem hlad

7. apr 2022

Baby myslíte že to je normálne? Stále som bola veľká hladoška, celý deň som myslela nato čo zjem na obed, alebo na raňajky. Ale v poslednom čase vôbec nemyslím na jedlo a ani nie som hladná. Aj keď niečo jem tak akoby to bolo na silu, niekedy som jedla jedlo tak schuťou, som si to užívala a teraz sa najem lebo je obed, alebo večera. Proste neviem si to jedlo tak užiť ako niekedy...

mamamasama
7. apr 2022

A netrapi ta nieco? Ja ak pocitujem nervozitu, alebo stres, tak mi takisto nechuti.

bilancia
7. apr 2022

ja mam to iste , vzdy ked som v strese

h2
7. apr 2022

Pripnem sa do tejto témy, síce hlad pociťujem a jesť mi chutí, ale môj syn nikdy hladný nie je, nikdy nejedáva s chuťou. 😟

diamond007
7. apr 2022

@h2 môj tato bol taký, bol to celoživotny boj

h2
7. apr 2022

@diamond007 Ja som z toho veľmi nešťastná, je najchudší z triedy. Sám mi povedal, že on ešte nikdy nebol hladný. Keď ho volám jesť, odpoveď je vo väčšine prípadov: "Už? A musím?" Alebo niečo podobné. Jesť je proste za trest. ☹️

diamond007
7. apr 2022

@h2 keď bude starší, pochopí viac. Telo potrebuje jedlo. Tato vždy jedol len ranajky a obed. Jedine som si všimla, že dopoval sa ( v norme) vitamínmi aby mal dostatok živín.

stastna17
7. apr 2022

Ja ked som chora alebo mam stres, som schopná nejesť nic a je mi na vracanie z jedla.

luci_ba
7. apr 2022

ak to netrva dlhodobo, len par dni ja by som to neriesila. Ja som niekedy mala take dni, a potom som znova nabehla na normal.

nikha2809
7. apr 2022

Toto by som chcela zažiť mne chutí vždy 😂😂

heleninamama
7. apr 2022

Neporadím, ale závidím Vám. U mňa platí, že čím väčší stres, tým väčšia chuť do jedla. Dnes som na posedenie zjedla 250gr. Milku a ešte pozerám, čo sladké by som si dala. Také, že nechutí mi jesť, to nepoznám.