Nepociťujem hlad

sunshine999
23. feb 2021

Ahojte.
Cca pred mesiacom a pol som sa začala stravovať zdravšie. Dúfala som, že vyvážená zdravá strava mi pomôže v boji proti akné. Neviem, či pomohla strava, ale mastičky, ale akné mi krásne ustupuje. ALE.... začiatkom februára som si všimla, že jem o dosť menej. Ale s tým som rátala, predsa si telo zvyká na zmenu. Ale nechápem jednej veci. Týždenne cca 2x sa mi stáva, že absolútne nemám chuť do jedla. Dokonca absolútne nepociťujem hlad. Ale že vôbec. Potom mám po večeroch bolesti v žalúdku.. Skúšala som sucháre, keksy, ale moje telo silno odmieta. Proste to neviem prehltnúť. Na druhý deň som úplne ok, ako keby sa nič stalo. Pár dní jem úplne bez problémov. A potom to príde znova. Zdá sa mi to čudné. Lekára určite navštívim, ak bude situácia naďalej bez zmeny. Ale najprv som sa chcela spýtať, či s tým nemá niekto skúsenosť.

asia83
23. feb 2021

@sunshine999 Široký pojem-zdravšie stravovanie. Čo konkrétne ste zmenili, vynechali, pridali? Každopádne, možno sa vaše telo čistí, možno máte zdravotný problém. Ak budú bolesti silnieť, bude to trvať dlhšie ako dva týždne, smer gastro. Tiež som sa začala zdravo stravovať po narodení syna. Z jedného dôvodu-proste chcem svojmu telu dať iba to, z čoho má niečo prospešné. No a tiež nepociťujem tak hlad ako predtým. No bolesti nemám žiadne. Ak ste obmedzili sladké, môže to byt aj tým.