Nepekné vyrážky na zadku - čo mi pomôže?

17. jan 2021

Ahojte, prosim mate niektorá podobný problém že sa vam na zadku tvoria vyrazky? Ja som z toho už neštastna, nie su bolestive, ani by som o nich nevedela no ked sa idem kupat a vyzleciem sa tak ten pohlad mi prijemny nie je 🤦‍♀️ skusala som uz vsetko mozne, sudokrem aj imazol, detske pudre, kremy s morskymi riasami ale nic nezabera, spodnu bielizen nosim bavlnenu no tohto problemu sa mi nijako nedari zbavit. Našla som tu uz diskusne forum na tuto temu no je z roku 2017, tak ma zaujima ci aktualne niekto ma alebo mal s tym problem a co pomohlo alebo co by mohlo byt aspon dobre vyskusat 🙏 nikde inde na tele ani na pleti problem s vyrazkami nemam. Dakujem za kazdu jednu radu, skusenost, nazor..

1xenia1
17. jan 2021

Môže ísť o keratosis pilaris. Odporúčajú na to krémy s ureou

jullietka
17. jan 2021

@1xenia1 presne moze byt. Ja to mam na rukach,stehnach a na zadku. Presne kremy s ureo,lactovid lactourea,dm ma dobry krem s ureou. Iba mastit mastit mastit

autor
17. jan 2021

@1xenia1
@jullietka
Ďakujem žienky, urcite hned zajtra nabehnem do DM, vidim na stranke ze predavaju telovy krem s 15% urea, urcite to vyskusam 😊

jullietka
17. jan 2021

Treba vyskusat,ja sa mastim iba s tym. Keratoris pilaris sa vyliecit neda,je to dedicna choroba tak sa daju len potlacat priznaky. Hlavne vela premastovat,pravidelne kazdy den. Drzim prsty 🙂

katka13katka
17. jan 2021

Mne sa robievali z prášku na pranie... Nemoze to byť aj z toho ?

autor
18. jan 2021

@jullietka ďakujem ❤

autor
18. jan 2021

@katka13katka myslim ze tym to nebude lebo uz som prala vo vsetkom moznom, normalnom gele aj sensitive aj lovela a nikdy som nepostrehla ze by to malo na tie vyrazky nejaky vplyv...🤷‍♀️

malicka_mysicka
18. jan 2021

Ak to neni praci prasok, tak to moze byt aj stravou. Ja som mala obdobie ked som jedla casto junk a mala som vyrazky na zadku 😀 takze ja by som primarne skusila prestat jest vyprazane a kakao. Niekomu sa robia vyrazky na tvari, niekomu na zadku, zadok je ten lepsi pripad 🤣

lenkakravcova
18. jan 2021

Mne sa robia vyrážky na zadku keď nosim dlhšiu dobu nohavice - stačí jeden deň. 😌 Keď nosím sukňu a pod ňou bavlnené prádlo, tak tento problém nemavam. Čím to je, netuším, možno v rifliach zle vetra koža ako sú hrubšie a upnute.. Môžeš vyskúšať ci to nebude tento prípad. (a miznú mi potom vždy týždeň až dva..).

domcavesel
9. júl 2024

Ahoj, pomohlo niečo ?