Nemôžem spávať, keď je priateľ preč

28. feb 2023

Ahojte priateľ má novú prácu, robi denne aj nočné a zrazu pár dní do týždňa nespi so mnou doma. Odvtedy mam veľmi zlý spánok, ľahnem si klasicky do postele ako vždy a minimálne do polnoci sa prehadzujem a nedokazem zaspať. Možno si musím zvyknúť ale už to trvá 3 mesiace.

autor
28. feb 2023

Samozrejme keď spi doma je všetko v poriadnu, ked som doma sama ani za toho boha neviem zaspať

avanka
28. feb 2023

Mne to trvalo roky a ešte aj teraz po 16 rokoch manžela podvedome hľadám, keď ma nočnú

clori
28. feb 2023

ja nechodim nejak skoro spavat, ale ked je manzel na nocnej, idem este neskor. niekedy vyuzijem cas na nejaku masku, kupel, ci film. niekedy stihnem este nieco tvorit. ja to mam celu dobu, co sme spolu zacali byvat. proste nam ti nasi chlapi chybaju. o tom potom 🙂

paulinadreamy
28. feb 2023

Ja to tak mám 3,5 roka. Stále som si nezvykla. Keď som sama, cítim veľkú nervozitu,neviem sa uvoľniť a prestať rozmýšľať. Keď doma je, tak mám v pohode spánok.

s_o_n_i_k_e
28. feb 2023

Môj muž ma nočné a robí krátky a dlhý týždeň, tiež mu hovorím, že mi chýba jeho studené nohy, svetlo z čítačky a chrápanie :D tak sa na tom smejeme a presne a ked je doma lahne ku mne som tuhá do pár sekúnd :D

mariankas
28. feb 2023

Hmm, tiež to tak mám - už viac ako 20 rokov, neviem spať, keď je v nočnej, robí mi problém aj "odpratať sa" do postele, často sa mi stane, že potom od únavy zaspím na gauči, v kresle - preberiem sa, aj sa posadím, že si idem teda ľahnúť do postele a koľkokrát až na tretí raz sa mi to podarí. Musím si dať pozor, aby som neprešvihla čas na spanie, lebo potom sa mi zase stane, že ponocujem, idem spať aj o jednej v noci, hoci ráno vstávam do práce. Najlepšie to bolo, keď boli synovia malí, dala som si syna ku sebe do postele, ale už aj ten mladší vyrástol... Muž mi zvykne z práce volať, alebo mi napíše a posiela ma spať, vie, že s tým mám problém, keď nie je doma...

sunshine_18
28. feb 2023

Ja som to vyriešila s tehotenským vankúšom... Cítim sa nie tak sama v tej posteli...

denden77
28. feb 2023

ja to mam opacne 🤣🤣🤣