Nemôžem spávať

17. aug 2021

Deje sa teraz viacero veci v mojom zivote nova praca, dieta ide do skolky, stahovanie a vybavovacky okolo toho vsetkeho a ja nemozem spavat, predtym som bez problemov zaspala o 22 najneskor do 23 a teraz len planujem v hlave do 2,3 rana. Ide ma uz porazit, lebo dieta je o 8 rano hore a ja po 5 hodinach spanku rozbita. Viem ze na spanok pomaha medovka, ale ako sa mam nastavit prosim sama v hlave aby som uz konecne mohla spat, lebo takto do toho narocnejsieho obdobia v zivote vykrocim ako zombik.

katkami123
17. aug 2021

Skús nasadiť vyssie dávky magnezia a pred spaním rozmyslat nad niečim neutrálnym

zuzkaa1991
17. aug 2021

Pripajam sa k pani vysse magnézium plus mi lekarka odporučila aj persen pred spankom si dat je to na bylinkovej báze ale lepsie sa mi zaspava a spi ;) mam 3,5r.dieta ktoré nespi uz cez den takze musim byt hore dovecera

luccija
17. aug 2021

Športovať a dať si predpísať ukludnovak máš stresové obdobie hlava ide na plné obratky

gigie24
17. aug 2021

Ak je nespavost kratkodoba treba ju aj tak riesit, aby sa nestala chronickou 😇. Pred spanim je dobre si dat dvojitu davku magnesia + homeopatiu na spanok na mieru, alebo magnesium + Bachove kvapky Rescume remedy night, tie dokazu utisit aj stale nutkave myslienky. Tiez je riesenim magnesium + tinktura z Valeriany, rieseni je viacero, dolezite je uzivat to aspon 3 tyzdne. Drzim palceky 😇😘🌼

mondolina
17. aug 2021

melatonin