Nemám si s kým založiť rodinu

deguska
10. dec 2012

Ahojte, možno odveci úvaha ktorá nesúvi ani s touto stránkou, ale chcem Vám všetkým, ktorý máte rodiny a deti napísať aké mate šťastie ... . aj ked so starostiami .čítam tu príspevky či si nechať dieťa alebo nie...len sa nad tým usmejem....ja by som detičky už tak chcela ale nemám s kým založiť rodinu a bolí ma z toho srdce.. :(

xlucia
10. dec 2012

@deguska co ma prist, to pride 😉

kmkke
10. dec 2012

@deguska Možno odveci odpoveď (neber ju v zlom), ale mám 36-ročného švagra ktorého v januári nechala priateľka a tiež už by chcel rodinu, ale nemá s kým 🙂

clarissa
10. dec 2012

@deguska mozem sa opytat kolko mas rokov?aj ked laske na veku nezalezi 😵 ten pravy existuje..kazdy ma niekde na svete druhu polovicku,len sa musite najst 😵 u niekoho to trva dlhsie no,ale potom je to o to krajsie 😉

majka99999
10. dec 2012

@deguska ja som cakala 30 rokov na manzela a po 2 rokoch uz mame synceka. Co ma prist pride, ale stastie treba pokusat. 😀

liz_lemon
10. dec 2012

@kmkke on ako muz ma este vela sanci, zena take stastie nema

deguska
autor
10. dec 2012

mám 28 a všetky moje kamošky su už vydaté len ja som nejako na ocot.......zatiaľ.. a @kmkke to bola dobrá poznámka 😀 a Ďakujem všetkým za podporu.

stardust
10. dec 2012

@kmkke
@deguska co tak sa dat dohromady s tym jej svagrom 😀 ?

stardust
10. dec 2012

co tak skusit nove vody? Napriklad v tych nemeckych je celkom dost zenby a deti chtivych pritazlivych muzov 😉

kimmie
10. dec 2012

@kmkke No mozno by si ich mohla zoznamit, Tvojho svagra a degusku 🙂 ? Vyzera to ze ste vsetci z Kosic? 🙂

@deguska Nehadz flintu do zita, urcite toho princa este najdes a aj tu rodinku si zalozit stihnes. Drzim Ti paste 🙂 .

elen83j
10. dec 2012

28nie je veľa,sestra vtedy spoznala terajšieho manžela a majú už 2deti,nič nezmeškala 😉 držím palce,nech toho naj... nájdeš čoskoro 😵 len maj otvorené oči 😕

deguska
autor
11. dec 2012

Ďakujem kočky zlaté ste 🙂 ano aj ja som z ke 🙂 @stardust do nemecka ďaleko 🙂

stardust
14. dec 2012

@deguska ked hora nejde k Mojzisovi, musi Mojzis za horou 😉

danjelca
14. dec 2012

jaaj 28 ročná baba to máš ešte pár rokov k "dobru" 😉 Podla toho čo vidím v okolí sa teraz vztahy navazujú rýchlo, takže už o prá mesiacov možeš byt "bruškatá" 🙂 🙂

veronika.nov
18. dec 2012

28 rokov je v pohode vek, mas toho este vela pred sebou.... na dobre sa niekedy caka dlhsie 🙂

amouramour
18. dec 2012

neboj, aj na teba to este caka🙂ono ten osud je ozaj velmi nevyspytatelny...zajtra moze byt vsetko inak, drzim palce🙂

kuka221
18. dec 2012

Keď som sa vydávala mala som 29, rodila v tridsiadke, teraz mám 34 a 4.ročného syna. O nič som neprišla. Ale chápem ťa - všetky spolužiačky povydávané, kopec detí a tie poznámky rodiny a okolia...
Skús na to nemyslieť , toho správneho chlapa stretneš keď to budeš najmenej čakať.. 😉

kaktusik007
19. dec 2012

@deguska ked budes totalne spokojna so svojim zivotom single zeny, ked si to konecne zacnes uzivat naplno a s radostou ---- potom sa ti zivot uplne prevrati naruby pretoze ti do toho vstupi nejaky chlap 😖 😀 😀 😀

fakt to funguje 😉

happygirl
19. dec 2012

...28 rokov - to si ešte v pohode 😎 😎 ja som sa s manzelom zoznamila v 30-tke, v 33 sme sa brali a v 34 som mala prvú dcérku, o 2 roky na to druhú 😉 síce som si v pôrodnici pripadala skor ako pedagogický dozor 😀 ale všetko je tak, ako má/malo byť , vďaka Bohu 😵

mima89
19. dec 2012

@kaktusik007 presne si to vystihla 🙂

kaktusik007
19. dec 2012

@mima89 vsak ja viem, vsak sa mi to stalo 😀 😀 😀

dai
19. dec 2012

hm.... v mojom okoli - konkretne ba prosperujuca firma.... mam kopu kolegyn vo veku 30+ rokov zijucich spokojny zivot typu sex v meste - absolutne neriesia rodinu a ani sa na nu necitia... a tento trend vidim ze ide uz aj do mensich miest.
ja osobne mam teda v svojom okoli viac menej len vs vzdelane zeny a neppznam ziadnu ktora by sa vydavala pred vekom 25 a teda dieta do 30tky je skor vynimkou...
takze ono vnimanie tychto faktou urcite suvisi aj od spolocnosti v ktorej sa pohybujes...
v kazdom pripade 28 rokov absolutne nie je o konci sveta... radsej pockat dlhsie a najst si dobreho priatela a otca pre svojedti ako sa vydavat ako 18 rocna a v 25 ke byt uz rozvedena - co je teda dost velkym pravidlom

deguska
autor
20. dec 2012

Dai súhlasim s tebou čo sa týka vydavania v 18 ale to mne nehrozilo 🙂) a VŠ mám aj ja a neviem či to je podstatné, ide o to čo si človek nosí v srdci. 🙂

filipal
20. dec 2012

@deguska myslis, ze si nemôzes najst partnera pre nedostatok prilezitosti?
niekedy sa pohybujeme v cisto zenskych (alebo zadanych 😅 ) kolektivoch a naozaj sa nestretavame s nikym inym. odporuca sa zacat pestovat nejaky zaujem, kde chodia aj muzi.
neviem co ta zaujima, ale existuju turisticke oddiely, posilnovne (tam chodi vela chlapov), tanecne skupiny, jazykove kurzy...proste miesta, kde sa stretavas s ludmi opakovane, pravidelne. vraj sa daju osameli muzi stretnut pred zaverecnou v supermarketoch (zufalo zhanaju v potravinach cosi pod zub 😅 ), ale tam mas mensiu sancu ich oslovit...jedine, ze by si nejakeho "nechtiac" poliala...
ak chces ist na istotu, daju sa vyuzit rôzne zoznamky, inzeraty a pod., ale tam je vela chlapov, ktorym ide iba o sex. v kazdom pripade treba skusat a nie zostat pasivnou.
ja mam taky nazor, ze osudu treba pomôct. 🙂 🙂 🙂

sunny170
20. dec 2012

@deguska ja som mala tiez rovnake pocity ako ty, ked som mala 28 a bola stale sama...a zrazu prisiel moj princ na bielom koni..(teda na modrej fieste:DDD), do roka sme sa vzali a o mesiac by k nam mal pribudnut maly cloviecik. podstatne je neuzatvarat sa do seba a poriadne, ale naozaj poriadne sa pozerat okolo seba, pretoze nikdy nevies, kedy toho "praveho" stretnes. My sme troska museli bojovat o nas vztah a nasu lasku, no to nas este viac spojilo a teraz mam toho nauzasnejsieho manzela na svete, ktory sa o mna nadherne stara a ktory - ako mi to kazdy den prizvukuje - ma miluje najviac na svete:DTakze hlavu hore a prajem vela stastia!!🙂

hadassah
20. dec 2012

@deguska v tvojom veku som ani ja nemala frajera. Toho môjho som stretla len pred 3 rokmi (doslova som o neho omylom zakopla 😀 ) a už spolu žijeme a plánujeme rodinu. Ak všetko pôjde dobre, tak na budúci rok budeme traja 😉

Snaž sa chodiť viac do spoločnosti, neseď doma, za pecou ťa nikto nenájde. V partii sa vždy nájde kamarátkin/kamarátov kamarát, ktorý nemá nikoho.... väčšinou sa takto dvaja zoznámia, cez známych. S internetovou zoznamkou by som bola opatrnejšia, je tam pomerne veľký počet úchylákov a sociopatov na meter štvorcový ako v normálnom živote 😝

trish31
20. dec 2012

@stardust jo jo a rakusaci maju napriklad aj byty v osobnom vlastnictve povacsine 😀

trish31
20. dec 2012

@deguska a kde je chyba?Co myslis?

deguska
autor
20. dec 2012

@sunny170 Dobre sa to číta 🙂 Ďakujem a veľa šťastia aj tebe 🙂

stardust
20. dec 2012

@trish31 tak kazdy ma ine kriteria, niekto hlada podla stavu uctu, niekto podla srdca...hadaj, co je lepsie?

trish31
20. dec 2012

@stardust sklbit to dokopy? 😉