Nemám hlboký spánok

7. jan 2024

Ahojte , cítim každú noc , źe nemám hlboký spánok , snívajú sa mi sny divné nezmyselné alebo sa prehadzujem a rozbúši sa mi srdce. Je to nebezpečne keď nemàm ten hlboký spánok?

guudy
7. jan 2024

Kup si melatonin, je mozne, ze tvoje telo ho neprodukuje dost. Kup si cisty melatonin bez pridanych byliniek v spreji (napr dospinox forte). davkovanie je velmi individualne, treba si odsledovat. Ja si davam bezne 4-5 mg.

0327850788
7. jan 2024

Mala som to roky,ak chces napis mi spravu.By som knizky mohla pisat kolko somarin sa mi snivalo noc co noc.

insert1980
18. jan 2024

@guudy ahoj. Pomohol ti ten spray. Ja strašne dlho zaspávam. A už keď idem strhnem sa a ako keby zachtapempo dychu

guudy
18. jan 2024

@insert1980 ano, ja som spokojna. Nezabudaj aj na spankovu hygienu. Chodit spat v rovnakom (priblizne) case, pred spanim uz nepozerat do monitoru/tel, poroadne vyvetrat spalnu… ked citis unavu, treba ist spat. Melatonin si dat az ked lezis v posteli. Nie skor. Rychlo sa vstrebe cez sliznicu. Nezabudni si precitat navod, ako ho uzivat…

insert1980
18. jan 2024

@guudy ďakujem

insert1980
29. jan 2024

@0327850788 aj ja. Zaspávam ako keby odchádzam a potom cítim ako keby rýchlo busi srdce a strhnem sa a zase od znova zaspávať. Takto x krát pokiaľ zaspím. Psychika????? Ty si co mala?