Nejde mi prihlásiť na PCR test

21. jan 2022

Dievčatá minulý rok bol syn na PCR teste, teraz ho potrebujem znova zaregistrovať a píše mi túto hlášku.Vsetky údaje sú tie isté adresa, mobil...neviem aku môžem mať chybu v zadavanych údajoch.Ked kliknem na link čo píšu a zadam číslo COVID pasu znova má odporučí na infolinku.Tam mi to včera a dnes nikto nedvíha.Co robiť?uz mám nervy na to sorry za vylev

rooskoliv
21. jan 2022

??? mailova adresa ????

kacusik69
21. jan 2022

staci maly preklep v mailovej adrese a nepojde… mail musi byt ten isty ako predtym, a ak je, je mozne ze bol zadany nespravne (tiez som to riesila, v maily som mala chybu namiesto r som mala t - preklep, uz ale ani neviem ako som na to prisla 🤔)

vulka
21. jan 2022

Volaj na RUVZ a oni ťa objednajú.

autor
21. jan 2022

@kacusik69 áno, teraz mám 100% všetko dobré, ale je možné, že pred rokom som niekde spravila chybu a k tomu sa neviem dostat.Neviem sa dovolať nech ho objednam

loginexistuje
21. jan 2022

volaj na ruvz mne sa toto tiez stalo cez vikend tak som sa objednala sukromne nakoniec a potom mi teta z ruvz vravela ze som mala tam volat

vikss1
21. jan 2022

Budes si tam musiet len zavolat ak ti to takto nejde, no mali by mat aj nejake usmernenia pre taketo pripady, aby si to clovek vedel opravit k je za potreby, lebo sa to moze zist aj do buducna

0martina0
21. jan 2022

musiš zavolať na RUVZ,ako ti píšu,ak trafiš dobre tak ťa objednajú,ak nie tak ti povedia skúšaj dalej,maju toho veľa,ja som to už vzdala a dnes som si zaplatila PCR ,ešte😔 potrebujem nahlásiť deti a tiež mi to nejde

jjanulienka
21. jan 2022

Ja som tam volala snáď 100x kym mi dvihli, musíš byt len vytrvalá 😅

masinka
21. jan 2022

volaj, my sme tak mali problem s ehranicou pritom sme zadavali spravne udaje. ked sme sa dovolali, tak sme zistili ze oni maju v systeme z nejakeho zahadneho dovodu manzelov mail ako jahoo namiesto yahoo.....

autor
21. jan 2022

@0martina0 uz sa mi podarilo aj tak skontrolovala a povedala, že nikde som chybu nemala tak ja neviem či im blbé system

autor
21. jan 2022

@vikss1 práveže je tam link na opravu, ale ani ma to k nemu nepustilo na základe covid pasu

slavomira236
22. jan 2022

Ja som predvčerom objednávala syna keďže kontakt mal v škole 4 krát som skúšala a tiež stále toto mi naskočilo dávala som to isté čo v decembri aj novembri vtedy tiež mali karanténu zo školy..robila som na mobile tom istom kde keď začnem písať už mi to automaticky vyhadzuje...nakoniec som volala na ruvz nášho mesta a oni ho objednali