Nejde mi objednať dcéru na PCR test

1lucinka123
28. nov 2021

Dievčat prosím Vás o radu už od rána sa snažím objednať dcéru mňa PCR test a stále sa mi to nepodarilo. Už som skúšala všetko možné meniť tel. Číslo zmeniť mailovú adresu a nič nepomohlo. Kde robím chybu? Toto mi tam stále nabehne

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
25daniela
28. nov 2021

To iste som riešila dnes, volala som, hlasný odposluch a keď dvíhli, vybavili sme to za minútku.

gubcikova
28. nov 2021

@viestta tam sa dnes nedá ani dovolať hneď to pokladajú že sú zaneprázdnený

erickatt
28. nov 2021

@1lucinka123 skus ci mas telefónme číslo v spravnej forme, mail,

gubcikova
28. nov 2021

@25daniela kedy sa ti podarilo dovolať?Ja som dnes skúšala aj včera.Vcera aspoň hrala hudba a dnes po zvolení čísla mi oznámili že sú zaneprázdnený a vyplo sa

1lucinka123
autor
28. nov 2021

@gubcikova mne to vždy po 45minutach hrania hudby zrušilo. Vôbec som sa nedovolala

nika82
28. nov 2021

ja som raz volala a po 3m ma to uplne zrusili mne viac telefon asi ani nedovoli

mimusha3
28. nov 2021

Mne to kedysi tiež nešlo a keď som sa konečne dovolala na NCZI operátor mi povedal, že mám skúsiť iný prehliadač. V inom prehliadači mi to už išlo.

dahra
28. nov 2021

@1lucinka123 - teraz som objednala na PCR dcéru úplne v pohode. Ale minule mi to písalo pri synovi. Ale to preto, lebo som ho objednala na PCR a potom som rozmýšľala, kým príde pozvanie, skúsim objednat aj na AG test. A toto mi vypisovalo.

1lucinka123
autor
28. nov 2021

@mimusha3 už som skúsila aj iný prehliadač a aj tak mi to nejde

1lucinka123
autor
28. nov 2021

@dahra ja už neviem kde môže byt chyba už som skúšala všetko a stále mi to nejde

andrejka1974
28. nov 2021

Mne toto vyhodilo a som sa k nim dovolala a tam mi povedali ze pri prvom zadani som dala dcerine stare cislo hned sme to zmenili a uzmi to potom islo

1lucinka123
autor
28. nov 2021

@andrejka1974 skúsila som aj zmeniť číslo a nic

nika82
28. nov 2021

ked ti toto stale vyhadzuje , cize telefon a mail davas zle

vulka
28. nov 2021

@1lucinka123 To je normálne. Aj nám sa takto nedarilo. Ráno som zavolala na RUVZ(tam sa ničomu nečudovali) a v priebehu 3 minut mi zaregistrovali a určili termín pre obe deti.

marysa21
28. nov 2021

Ak ste sa najprv objednala napr. na AG a ten ešte neprešiel termínom testovania tak Vás to na PCR neobjedná pokiaľ nezrušíte prvú objednávku .Aj číslo treba dať+421 9 aj to môže robiť problém.

1lucinka123
autor
28. nov 2021

@marysa21 neobjednávala som ju na AG spravila som jej domáci test ten vyšiel pozitívny tak som ju chcela objednať na PCR a nejde mi to. Tel. číslo aj mail som sto krát skontrolovala je správne a nejde do to ani tak

marysa21
28. nov 2021

@1lucinka123 Call centrum a tam Vás budú informovať ,ako ďalej .

1lucinka123
autor
28. nov 2021

@marysa21 skúsim ráno volať snáď sa dovolam

25daniela
28. nov 2021

@1lucinka123 dajte si vyber :spojenie s operátorom, tam ma spojilo asi po polhodine pocuvania hudby.

jasminet
28. nov 2021

nehlasili ste ju uz predtym na akykolvek test? alebo skola? muzovi neslo dceru zaregistrovat na jeho udaje, na moje uz ano, lebo som s nou bola raz na ag teste... to iste sa aj kolegyni stalo.

liljana
28. nov 2021

Skus iny internet browser. Tiez mi neslo odoslat formular v chrome, koncilo to chybou, ale vo firefoxe to slo.

jana_eyre_2
28. nov 2021

Zvláštne to je celé - včera kamošku vyhadzovalo a syna objednala až telefonicky po dlhom čakaní a my sme dnes úplne v pohode doobeda syna vyklikali a prišlo mi potvrdenie do mailu.. blbé je, že už aj tie termíny chodia neskoro vraj.. čiže ani to už neskrati často karanténu na 7dni, ale príde na 9-10den.. 🤷
Proste začiatok katastrofy..

pictbridge
28. nov 2021

Dala si presne to iste telefonne číslo aké si zadávala keď si napr chodila na testovanie ? Napr keď si dávala dcerine tak ju majú v systeme a musíš zadať presne to. Mňa to tak pustilo a ukazovalo mi to iste.

bobza
28. nov 2021

@1lucinka123 volajte na hygienu , tam vás objednajú ...aspoň tak mi povedala detská lekárka ...a hlavne sa tam dá dovolať....

janulienky
28. nov 2021

@1lucinka123 Mne sa stalo to isté, keď som objednávala synov na PCR. Synom robili už dávnejšie testy na covid v rámci školy. Starší syn mal nahlásený manželov e-mail a tel. číslo a druhý syn zasa môj e-mail a tel. číslo. Takže skús, či nie je nahlásený ku jeho covid pasu manželov e-mail a telefónne číslo.

1lucinka123
autor
28. nov 2021

@pictbridge skúšala som už aj moje aj dcerine a ani jedno neprešlo

lucindav
28. nov 2021

@1lucinka123 ak ides cez mobil, skus radšej z notebooku. Mne tak nebralo dátum narodenia dcéry hoci bolo všetko správne. Na linke poradili skúsiť cez PC alebo notebook a prehliadač Chrome.. 🤷🏻‍♀️ A už to slo

vivincek
28. nov 2021

treba si vojst do udajov a pozriet,ci zadavas tie iste,ako naposledy.Ak mne toto robilo,ked som opravila,uz to slo.....dcera uz pravdepodobne podla tohto na PCR niekedy bola a ma prideleny covid pass.

vivincek
28. nov 2021

https://covidforms.nczisk.sk/ tu si to pozri v Upravit/Overit informacie