Nedostupné lieky na chrípku.

18. mar 2020

Dobrý deň, prosím vás ,neviete mi poradiť internetovú lekáreň kde sa ešte dajú kúpiť lieky na chrípku? V mojom okolí je všetko vypredané.

marion09
18. mar 2020

Ja som objednala z Najlekaren

tslobik
18. mar 2020

To by aj mňa zaujímalo. U nás neboli ani lieky na recept.

autor
18. mar 2020

@marion09 dakujem ďakujem si poklad rýchlo som hneď objednala. Už mali len nurofen

missdiva
18. mar 2020

@marion09 a za kolko ti prisli veci? lebo ja som vytvorila objednavku cez vikend (vsetko skladom) a este objednavku ani nevyexpedovali, ked som im volala tak ma pani vysmiala, ze tak rychlo neposielaju, ze okolo 7 dni kym vyexpeduju tovar.

missdiva
18. mar 2020

@marion09 teraz uz aj pisu oneskorenie 12dni a viac 🙈

tslobik
18. mar 2020

Ale ja tam vidím aj paralen

autor
18. mar 2020

@tslobik ja som si dala cez vyhľadávač lieky na chrípku -horucka- tabletky a našlo mi len ten nurofen. Ale nevadí som rada aj za to, keďže sa začínam cítiť zle a doma mi dochádzajú lieky

tslobik
18. mar 2020

paralen len tie sáčky rozpustné v horúcej vode

miskahryzka333
18. mar 2020

Ved spravach davali ze jw dostatok aj liekov aj potravin ,vsetkeho.

autor
18. mar 2020

@miskahryzka333 nie je ja som hľadala rad za radom už aj na nete a všetko vypredane. Tiež som verila tomu že je dostatok ☹

miskahryzka333
18. mar 2020

Tak potom comu sa da verit???😢

korunka1
18. mar 2020

U nas v lekarnach rovno vypisané...rúska..rukavice....paralen...panadol nemame

mirabelia
18. mar 2020

Mne nikdy panadol ani paralen neznížil teplotu, nerozumiem tomu 🙂 dokonca panadol mi ju akoby zvyšoval a bolo mi ešte horšie 🙂 ja užívam pri bolestiach a teplotách len nalgesin a veral...veral mi vždy pomôže pri menštruačných kŕčoch (ako jediný) a nalgesin mi hneď dokáže znížiť teplotu (ten dostať aj online v lekárni Dr.Max) 🙂

mirage
18. mar 2020

Ake su lieky na chripku, ked to je virus?

marion09
18. mar 2020

@missdiva ešte mi neprišli,ja len som jej poradila kde sa ešte dačo dá objednať lebo inde je vypredané

deti95060810
18. mar 2020

pred pár dňami v pohode som kúpila v kamennej lekárni .... Paralen...

missdiva
18. mar 2020

@marion09
radim autorke neplatit predom, vcera som v tej kolonke ONLINE PORADNA nasla dost negativ.

tslobik
18. mar 2020

@mirage to sa myslia také s obsahom paracetamolu na zníženie horúčky, kedže pri chrípke je horúčka.

autor
18. mar 2020

@missdiva dala som si to na dobierku dúfam že prídu, priznám sa ,že v tom strese a rýchlosti som poradňu a recenzie ani necitala

autor
18. mar 2020

@tslobik áno pozerala som na horúčku a bolesti hlavy atď.

missdiva
18. mar 2020

ja presne tak isto... dufam, ze to pride aj ked neviem na co mi to bude za dva tyzdne ked lieky potrebujem teraz 🙈

janinah
18. mar 2020

používajte zábaly,studená voda bude vždy....

angelinja
18. mar 2020

@janinah no bohuzial to nepomoze vacsinou

hettinka
18. mar 2020

Objednala som z eshopu dr Max ešte v piatok. Dnes mi odpísali, že sa objednávka zdrží o 9 dni. Paralen nemali. Nurofen by sa vraj nemal.

gabika128
18. mar 2020

Ja som včera objednavala z benu lekárne acylpyrin a paralen grip, v kamenných predajniach už nie je nič. Dnes mi zo prišlo. Platba predom aby kuriér nemal starosť navyše.

gabika128
18. mar 2020

Ešte doplním, suseda lekárnička mi poradila medipyrin, je to paralen pod inym názvom (iná firma vyraba) ja môžem iba toto keďže som tehotná. 😕

eliska13
19. mar 2020

@missdiva na veľa stránkach je napísané, že budú meškať či nemusí byť objednávka kompletna
@miskahryzka333 ani u nás nebol obyčajný zinok či cecko, keď ľudia húfne kupujú, ale druhý deň priviezli.Tie lekárne aspoň u nás zásobujú aj za bežných dní každý den nemajú také sklady nestíhajú všetci.

rainee
19. mar 2020

No u nás sú 2 z 3 lekarni zavreté. Ruska, dezinfekcia dlhodobo vypredané. Zohnala som aspoň lieky na recept a 2 posledne nurofeny co mali. Objednávku cez internet mi už týždeň nedodali a vôbec nevedia ci a kedy pošlú.

1bambinko1
24. máj 2021

ahojte, potrebujem si objednať nejaké vitamíny a volnopredajné lieky. chcem sa opýtať či máte niekto skúsenosť s objednaním cez najlekaren.eu.

miriamik77
4. jún 2021

@1bambinko1 ahoj, mám pomerne čerstvú skúsenosť s nimi a je to ok, seriózny eshop. Neviem čo by si chcela ešte vedieť 🙂