Nedošiel mi termín na 2. dávku vakcíny

tamkaa21
24. feb 2021

Ahojte žienky, máte niektorá skúsenosť s tým, že vám neprišla sms s termínom 2.dávky očkovania? 🙂 mne neprišla, ale čítala som dnes na fb MZ SR, že ak nepríde sms mám automaticky prísť 28 dní od podania 1. Bojím sa, že tým, že mi neprišla sms, mi vakcínu neodložia. Skúšala som volať do nemocnice, kde ma očkovali, tam mi na očkovacom centre nikto nedvihal a to iste na číslo uvedené na korona gov.

e1i
24. feb 2021

@tamkaa21 je to tak na 28.den treba ísť tam kde ste boli na prvej dávke a pichnú vám. Bez problémov. Tiež sme to riešili

pribinak
24. feb 2021

@tamkaa21 normálne chod na 28den do centra kde tá predtým ockovali
To že ti neodložia dávku sa fakt báť nemusíš, nemocnice majú opačný problém. Kopec ľudí nepríde a vakcíny sa vylievajú, preto sa sj robí zoznam náhradníkov

hettinka
24. feb 2021

Ktorá vakcína? pfizer?
Tiež čakáme na SMS pre otca a nechodí nám.

deedol
24. feb 2021

@hettinka zrejme ani nepride. nam hned povedali, ze nijaka sms nepride a treba prist presne po 28 dnoch na to iste miesto. cas ma babka napisany na papieri, ktory dostala po ockovani.

hettinka
24. feb 2021

@deedol my dme boli v Žiline a povedali nám, že pošlú SMS.
Ak nepríde do nedele, pôjdem sa tam teda opytat.

hettinka
24. feb 2021

@pribinak mamu mám v zozname náhradníkov už mesiac a nevolali ju zatiaľ.

terezka1947
24. feb 2021

Mne prisla sms presne s terminom na 28den,no po par dnoch mi ho zmenili,posunuli o 5dni.
Ale jeden pan predomnou hovoril,ze mu nic neprisl,tak ze prisiel na 28den a normalne ho zaockovali.

pribinak
24. feb 2021

@hettinka ani nemusia. Všade si to manažujú inak

mogaa
24. feb 2021

@tamkaa21 počítaj s tým že na ten 28deň treba ísť na preočkovanie....mne tiež neprišiel termín, písala som do nemocnice mi napísali že ak by mi neprišla sms treba normálne na ten 28deň prísť, sms mi prišla večer pred tý 28dňom😉keďže som už vedela že na ten 28deň ma preočkujú, len som sa zariadila na určený čas ktorý mi poslali...

mogaa
24. feb 2021

@hettinka no ja som mamu zapísala do 2nemocníc ako náhradníka hneď ako povedali že možno registrovať náhradníkov....v tej 1 z nemocníc sa len volalo a oni zapísali do zoznamu náhradníkov tam mi pani hned aj povedala že majú stovky náhradníkov že ju síce zapíše ale ak otvoria jej skupinu treba ju tam zapísať lebo v zozname majú stovky ľudí a denne nepríde len pár ľudí....

tamkaa21
autor
24. feb 2021

@hettinka ano pfizer. V tom pripade spravte ako pisu, chodte tam po 28 dnoch cca v rovnakom case a pichnu to

petulka2021
24. feb 2021

Áno, nám do roboty prišla polovici SMS a polovici nie, ale po 28 dňoch jednoducho išiel každý, či s SMS alebo bez. A bez problémov.