Nedokončené zubné kanáliky v zube

6. jún 2023

Dobrý robili mi kanáliky v zube asi pred 2 rokmi dozadu ale nedokončili povedali mi že mám dojst za 2 týždne ale neprišiel mál som to tak 2 roky nebolelo nič ani nič len nad zubom mi vysiel opuch a dierka z ktorej mi vychádza hnis keď sa niečoho najem alebo tak môže to nejak ohroziť moje zdravie ? V piatok idem ku zubarke

lilyianka
6. jún 2023

Keď si vydržal 2 roky,do piatku prežiješ

bublinka1426
7. jún 2023

najvyssi cas ist k zubarke

ivka21
7. jún 2023

No mne to napríklad zle vyplnil lekár teda možno do 2/3 a asi po 7 rokoch som z toho chytila pekný zápal našťastie mi ten zub zachránili. Ja by som rozhodne šla hneď ako bolestivý prípad pravdepodobne ti dajú aj ATB.

jane1987
7. jún 2023

@ivka21 a boli ho to? To ako naozaj? 2 roky na to kaslal a teraz ide predbehnut do cakarne ludi, ktori cakali na termin mesiace? No tak to sa necudujeme, ked stravime pol zivota v cakarni, ze?
At autor: pokial ta to neboli, do piatku pockas

janetinka27
7. jún 2023

ahoj, zavolaj zubarke a porad sa, mozno ta zavola rano a pojdes ako bolestivy

ivka21
8. jún 2023

@jane1987 ja by som to nepodcenovala lebo mu to môže napadnúť ostatné zuby. A u nás ma rano vyhradený lekár čas pre surnych pacientov objednaných ma neskôr takže by nikoho nepredvehol, a myslím ze mi vravel ze je na to nariadenie ten vyhradený cas

jane1987
8. jún 2023

@ivka21 a dva roky to mohlo cakat? Ja toto nechapem, niekto si zanedba stav a potom sa dozaduje okamziteho osetrenia, na ktore bezny ludia cakaju mesiace....ale dobre....