Nedarí sa mi zaregistrovať na PCR test

katarinagros
8. feb 2021

Mamičky..hádam mi budete vedieť poradiť..mám ísť so synčekom na kontrolu na Kramáre a keďže ideme na oddelenie chcú od nás oboch PCR test...no a tu je problém.. skúšala som sa zaregistrovať cez korona gov.len mi žiadosť neprešla.neviem čo tam zadať keďže ja idem ako doprovod dieťaťa a čo zadať malému.. keď som tam zadala predoperačné vyšetrenie tak mi tam napísalo,že na odber musím doniesť výmenný lístok od lekara..no a ja ho nemám keďže mi to oznámili telefonicky.
nakoľko sa nemôžem dovolať na žiadne infolinky tak som zúfalá..dosť nás tlačí čas..tak skúsim šťastie tu.. ďakujem

pribinak
8. feb 2021

@katarinagros na Kramároch priamo v nemocnici robia test, zavolaj na oddeleniach nech vás objednajú na test v nemocníci

katarinagros
autor
8. feb 2021

@pribinak ďakujem 🙂 ale my sme s Martina a tam s tým testom už musíme prísť.keby ma netlačil čas tak to ani neriešim.. predtým mi stačil antigenovy ale teraz keď ideme priamo na oddelenie tak tam treba PCR..😟

malebiele
8. feb 2021

@katarinagros ahoj, je to trošku ine ale mne pred porodom tiez trebalo pcr test, mala som aj vymenny listok na testovanie lebo vraj treba ale nikto ho odo mna nepytal pri testovani, povedali ze to im netreba tak skoncil v kosi..takze tak, skus pripadne zavolat na konkretne odberove miesto kam sa chces nahlasit a spytaj sa ci budu pozadovat alebo nie, aby si ho zbytocne nevybavovala a nakoniec ho nikto nepotrebuje od teba

katarinagros
autor
8. feb 2021

@malebiele ďakujem za odpoveď..už sa mi podarilo dovolať na kovid infolinku 🙏tam mi poradili..áno budeme potrebovať výmenný lístok 🙂 keď len toľko tak zajtra volám detskej doktorke.

malebiele
8. feb 2021

@katarinagros no ved jasne, to aj mne hovorili ze treba a nakoniec netrebalo, vsak uvidite..mozno zavisi konkretne od daneho cloveka co testuje, ale mne povedali ze ked nam uz schvalili test, tak to netreba.. a manzel isiel so mnou ako doprovod, aj som to pisala do tej registracie, tak jemu schvalili tiez a on ziadny listok nemal

janage
8. feb 2021

@katarinagros nech ti lekárka posle výmenný lístok mailom. Nám tak poslala detská a tiež nikto nepýtal.

janage
8. feb 2021

@katarinagros a pri objednávaní napíš plánovaná hospitalizácia a pl.hos. doprovod. Kamoška aj to písala aký najviac starý má byť výsledok testu